Sądzisz, że dziary gwiazd nie są ci obce? A może szukasz dla siebie fajnego tatuażu? Sprawdź swoją wiedzę w naszym quizie.

Czy wiesz, czyja to dziara?

Anna Matysiak to polska aktorka teatralna i filmowa. Ciekawostką jest, że przez sześć lat uczęszczała do warszawskiej szkoły baletowej.

Zgadnij, czyje to skrzydła?

Martyna Wojciechowska to polska prezenterka telewizyjna, dziennikarka, podróżniczka i pisarka. Prowadząca programu "Kobieta na krańcu świata".

Który z aktorów ma taki tatuaż?

Tomasz Karolak obecnie jest jednym z najchętniej obsadzanych aktorów w polskich komediach. Ciekawe jest, że dopiero za czwartym razem udało mu się uzyskać indeks Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie.

Czy poznajesz ten tatuaż?

Rihanna to barbadoska piosenkarka R&B i pop, aktorka, autorka tekstów i projektantka mody. Dorastała w skromnym trzypokojowym bungalowie w Bridgetown, gdzie wraz z ojcem sprzedawała ubrania na ulicznym straganie.

Zgadnij, kto ma taki tatuaż?

Lana Del Rey to amerykańska wokalistka indierockowa, kompozytorka i autorka tekstów piosenek, aktywna w przemyśle muzycznym od 2005 roku. Jej pseudonim artystyczny jest połączeniem imienia hollywoodzkiej gwiazdy Lany Turner i nazwy Forda Del Rey.

Czy wiesz, czyje to dziaby?

Miley Cyrus to amerykańska aktorka, wokalistka i autorka tekstów. Zdobyła sławę dzięki głównej roli w serialu Hannah Montana, emitowanym na antenie Disney Channel w latach 2006–2011.

Kto ma takie tatuaże?

Karolina Gilon jest polską modelką, aktorką, wokalistką, wizażystką i prezenterką. Znana stała się za sprawą wystąpienia w programie „Top model”, w którym zajęła czwarte miejsce.

ZOBACZ TEŻ: Rozpoznaj gwiazdy po ich tyłkach [QUIZ]

ZOBACZ TEŻ: Rozpoznaj gwiazdy po ich piersiach [QUIZ]

 

ładowanie...

Zobacz również