Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Złamał jej serce tuż przed wigilią. Justyna ujawniła, co wyznał jej Piotr Żyła
Michał Fitz
Michał Fitz 26.12.2021 13:37

Złamał jej serce tuż przed wigilią. Justyna ujawniła, co wyznał jej Piotr Żyła

Piotr Żyła
Piotr Molecki/East News ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Piotr Żyła nieoczekiwanie stał się głównym medialnym tematem w 2018 roku i to nie z powodów sportowych. Bardzo głośny był bowiem rozpad jego małżeństwa z Justyną. Jego była żona wyjawiła, co powiedział jej tuż przed Wigilią.

Gdy cała rodzina szykowała się do Świąt Bożego Narodzenia, Piotr Żyła zdecydował się na brutalne wyznanie, które z pewnością zabiło całą magię tego pięknego okresu.

Co Piotr Żyła powiedział żonie dzień przed Wigilią?

Justyna Żyła wyznała, że jej były już mąż konsekwentnie, małymi krokami starał się ją zniechęcić do kontynuowania związku. W pewnym momencie tuż przed Świętami zdecydował się na bardzo drastyczny ruch.

Jak wspomina była żona Żyły, skoczek w trakcie przygotowań do Wigilii powiedział jej wprost, że ma kochankę. Można więc jedynie wyobrażać sobie, jak grobowa była atmosfera w trakcie wieczerzy.

Choć nigdy nie zostało to potwierdzone, pojawiały się przypuszczenia, że wspomnianą kochanką już wtedy była obecna partnerka skoczka, influencerka i początkująca aktorka, Marcelina Ziętek.

Warto jednak zaznaczyć, że po rozwodzie byli małżonkowie dogadali się na tyle, że dziś ich relacje są już poprawne, a obydwoje dzielą się opieką nad dziećmi, choć te na co dzień przebywają z matką.

Zobacz post:

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

Źródło: jastrzabpost.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Krzysztof Rutkowski pokazał choinkę. Ludzie wybuchają śmiechem na jej widok
  2. Agata Duda jak Zenek Martyniuk. Fani zdębieli na jej widok
  3. Gienek i Andrzej złożyli życzenia fanom. Ostatnim zdaniem rozbili bank
Tagi: Piotr Żyła