Magazyn Rewia przekazał bardzo niepokojące informacje na temat mamy Edyty Górniak. Czy to oznacza, że piosenkarka znowu rzuci wszystko dla rodziny? Przypomnijmy, że w przeszłości nie wahała się odejść z telewizji, by zaopiekować się mamą.

– Grażyna złamała kręgosłup. Była przekonana, że podoła w opiece nad wnukami, które razem z młodszą córką odwiedziły ją w Polsce. Ale okazało się, że nie ma już tyle sił – w rozmowie z Rewią opowiada osoba z kręgu rodziny.

Edyta Górniak ruszy na pomoc?

Czy powtórzy się sytuacja sprzed trzech lat? To właśnie wtedy mama Edyty wylądowała w szpitalu, a córka przerwała występy w telewizji, by się nią zająć. 

Na razie gwiazda nie zdradziła fanom, co dokładnie dzieje się w jej rodzinie. Z doniesień Rewii wynika, że przyrodnia siostra Górniak rok temu ponownie została mamą i tym razem trudno będzie jej na dłużej zostać w Polsce. 

Wygląda na to, że teraz piosenkarka będzie musiała zaangażować się jeszcze bardziej. Media podkreślają jednak, że rodzice nie oczekują od niej poświęceń:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Oni nigdy się nie skarżą, nie wymagają niczego od swojej sławnej córki – czytamy w Rewii.

Artystka od czasu do czasu łączy się z fanami i rozmawia z nimi na najważniejsze tematy. Być może podczas kolejnego ”spotkania” odpowie na pytania dotyczące najbliższych.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Antek Królikowski nie nosi obrączki? Fani zaniepokojeni
     

     

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.