Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Producenci ,,Złomowiska PL” podjęli decyzję po śmierci Marka. Widzowie mają już tylko jedną prośbę
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 14.01.2021 17:28

Producenci ,,Złomowiska PL” podjęli decyzję po śmierci Marka. Widzowie mają już tylko jedną prośbę

złomowisko pl
fot. Facebook.com/Złomowisko PL

Producenci programu Złomowisko PL podjęli decyzję po śmierci Marka „Krzykacza”. Okazuje się, że na wyraźną prośbę fanów ekipa ma zamiar nagrać odcinek, w którym bohaterowie serii wspominają zmarłego kolegę. Jak na razie nie podano oficjalnej daty emisji specjalnego odcinka, jednak widzowie domagają się jeszcze jednej ważnej rzeczy. Tym razem dotyczy ona Edka.

Powstaje odcinek, w którym bohaterowie serii wspominają Marka „Krzykacza”. Będziemy Was informować o dacie emisji. A wy, macie swoje ulubione wspomnienia z Mareczkiem? — poinformowano na oficjalnej stronie programu Złomowisko PL.

Powstanie specjalny odcinek programu Złomowisko PL

Początek roku nie przyniósł dobrych wieści dla fanów programu Złomowisko PL. Media przekazały tragiczną informację o śmierci Marka „Krzykacza” Pawłowskiego. Według nieoficjalnych doniesień przyczyną zgonu był wylew.

Marek był ulubieńcem widzów, niektórzy oglądali cały program tylko dla niego i jego ekipy. Nic więc dziwnego, że wystosowali do produkcji prośbę o nakręcenie odcinka specjalnego. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie producenta programu.

Mieliśmy od Was bardzo dużo próśb, aby zrobić odcinek Złomowisko PL, w którym bohaterowie serii będą wspominać Krzykacza. Odcinek, w którym powrócimy myślami do scen melancholijnych jak i tych zabawnych. W końcu Marek Pawłowski był, można rzec, naturalnie urodzonym, unikalnym komikiem — czytamy.

Zdradzono, że Marek był bardzo autentyczną osobą, ponieważ poza kamerami zachowywał się tak samo, jak podczas kręcenia odcinków.

Niech to będzie trybut dla „Króla Złomu”, któremu tej korony już chyba nikt nigdy nie odbierze… — podkreślono.

Nie wszyscy fani są zadowoleni z pomysłu

Jednak nie wszystkim fanom ten pomysł przypadł do gustu. Niektórzy uważają, że skoro produkcja zarabiała pieniądze na występach Marka, to jest ich obowiązkiem nagrać coś podobnego.

Tyle na nim zarobiliście pieniędzy i to wasz obowiązek. Ten program oglądałem tylko dla ekipy śp. Marka i w sumie zaryzykuję stwierdzenie, że to zdanie większości odbiorców. Mam nadzieję, że nie zapomnicie też o rodzinie zmarłego — napisał jeden z internautów.

Inni zauważali, że pieniądze z reklam powinny być przeznaczone dla Marka oraz Edka, który jakiś czas temu miał amputowaną nogę. Dlatego wyrazili jeszcze jedną prośbę.

To może iść za ciosem i dochód z reklam przeznaczyć na leczenie Pana Edka oraz pomoc rodzinie Pana Marka — zauważył inny użytkownik Internetu.

Myślicie, że producenci wykażą się gestem i przychylą się do jeszcze jednej prośby swoich fanów? Zamierzacie obejrzeć odcinek specjalny?

Zobacz zdjęcia:

Złomowisko PL

Producenci programu chcą przygotować odcinek specjalny, w którym będą wspominać Marka Pawłowskiego.

złomowisko pl

Marek Pawłowski zmarł 31 grudnia 2020.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Facebook