Złota rybka, która żyje dzięki specjalnie zaprojektowanemu wózkowi inwalidzkiemu stała się praawdziwym hitem Internetu. 32-letni mężczyzna z Korei Południowej, Henry Kim, skonstruował stelaż, który przedłużył żywot zwierzęcia. Czyn, którego dokonał, rozczulił internautów. 

Ludzie zaskakują nas z każdym dniem coraz bardziej. Henry Kim jest jednym z tych, którzy dokonali czegoś nieprawdopodobnego i zaskakującego. Aby uratować swoją rybkę, zbudował podwodny wózek inwalidzki, dzięki któremu utrzymuje się ona na wodzie w pionie. Miłość, którą darzy swoje rybki, jest z pewnością ogromna. 

Złota rybka w wózku inwalidzkim

Mężczyzna posiada, aż 20 złotych rybek, które pływają w trzech oddzielnych akwariach. Z dbałością opiekuje się każdą z nich i pilnuje, by niczego im nie zabrakło. Ze względu na to, że przedstawiciele tego gatunku mają problemy z regulacją powietrza wchodzącego i wychodzącego z pęcherza moczowego, często pływają na boku albo na grzbiecie. Henry Kim zbudował stelaż, który pozwala rybie utrzymać pionową pozycję. Większość ryb, które są transportowane z Tajlandii lub Chin, cierpią na tę dolegliwość. 

Potrzeba rodzi pomysły 

Henry przeszukiwał internet, aby znaleźć odpowiedź na to, jak pomóc swojemu zwierzątku. Nie przyniosło to większych efektów, dlatego stworzył urządzenie flotacyjne wykonane z tworzywa sztucznego, dzięki któremu ryba pływa bez przechylania się. Podobno, ryby cierpiące na tę dolegliwość żyją zaledwie kilka miesięcy, a podopieczny mężczyzny ma się dobrze już od długiego czasu. Wynalazek zyskuje na popularności wśród posiadaczy rybek z podobnym problemem. 

Niezwykła wrażliwość wynalazcy porusza internautów, którzy podziwiają jego zamiłowanie do pływających zwierzaków. 

Zobacz wideo i zdjęcia: 

 

złota rybka
filing.pl

Henry Kim z Korei Południowej skonstruował niezwykły wynalazek. 

złota rybka
filing.pl

Stelaż spełniający funkcję wózka inwalidzkiego dla złotej rybki okazał się idealnym rozwiązaniem problemu. 

złota rybka
filing.pl

Wynalazek mężczyzny pomaga utrzymać rybie pozycję pionową podczas pływania. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kotka nie opuszczała ciężarnej właścicielki na krok. Czuwała przy niej przez 9 miesięcy!
  2. Rasy psów, które zmieniły się najbardziej w ciągu ostatnich 100 lat. Różnica jest kolosalna
  3. Husky leżał na ulicy i pilnował ciała przyjaciela. Nie ruszył się z miejsca przez cały dzień
  4. Kot nie chce zostawić martwego przyjaciela. Desperacko ściąga go z ulicy, jego zachowanie łamie serce
  5. Mężczyzna skrzywdził suczkę. Potem porzucił ją na poboczu drogi

Źródło: filing.pl

Poprzedni artykułNogi Polki, usta Hiszpanki i biust Dunki. Tak według mężczyzn wygląda kobieta idealna
Następny artykułBarbara Kurdej-Szatan ma powody do radości. Fani składają jej gratulacje
Redaktorka działu Zwierzęta w Lelum.pl. Absolwentka kierunku logopedia ogólna i kliniczna na Uniwersytecie Warszawskim. Uczennica i logopeda w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego. Od kilkunastu lat śpiewa jazz, poezję śpiewaną i piosenkę aktorską. Oczkiem w głowie są jej trzy psy, dzięki którym zainteresowała się tematem behawioryzmu. Uwielbia mazurskie tereny oglądane z grzbietu konia.