Złotopolscy byli niegdyś uwielbianym serialem wśród polskich telewidzów. Pamiętacie Weronikę? Agnieszka Sitek, która ją grała, choć miała duży potencjał na zostanie gwiazdą, szybko zniknęła z ekranów i została zapomniana. Jak dziś wygląda kobieta i czym się zajmuje? Prawda wyszła na jaw dopiero po latach.

Złotopolscy to serial, który miał otworzyć jej drzwi do wielkiej kariery, ale tak się jednak nie stało. Dlaczego już nikt nie pisze o Agnieszce Sitek? Plotki głoszą, że artystka wysłała rzekomo listy do redakcji z żądaniem, aby nie publikowano więcej na jej temat żadnych informacji.

Złotopolscy: Weronika uznana za zaginioną

Producenci serialu Złotopolscy w 415 odcinku uśmiercają Weronikę, czyli postać graną przez Agnieszkę Sitek, która do tej pory była aktorką teatralną. Media informowały wówczas, że artystka odchodzi z produkcji przez konflikty z resztą ekipy, co postanowiła skomentować sama zainteresowana.

Zrezygnowałam z roli po długiej rozmowie z nieżyjącym już Marianem Terleckim, ówczesnym współproducentem serialu. Rozmowa dotyczyła głównie planów związanych z rozwojem mojej postaci oraz wyrazu artystycznego. Nie finansów – zdradziła w Życiu na gorąco aktorka.

  1. Gwiazda „Dzień Dobry TVN” w ciąży. Nikt się nie spodziewał, znamy termin porodu
  2. Donald Tusk ukrywał przed światem sekrety swojej przeszłości. Porażające fakty

Kariera Agnieszki Sitek

Gwiazda serialu Złotopolscy szybko zrezygnowała z udziału z serialu na rzecz większych produkcji filmowych, za które dostała wiele wyróżnień, a następnie postanowiła wrócić do korzeni i przez wiele lat była związana z teatrem.

Od kilku lat w produkcjach artystka pojawia się epizodycznie, a na temat jej zniknięcia krążyły legendy, nikt bowiem nie wiedział, co jest prawdziwą przyczyną tak biernej postawy wobec swojej kariery. Nie jest to jednak jedyna gwiazda, o której słuch zaginął. Pamiętacie Julkę z Na dobre i na złe?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

złotopolscy
Fot. kadr z serialu „Złotopolscy”

Gwiazda serialu Złotopolscy zniknęła z produkcji serialowych.

złotopolscy
Fot. kadr z serialu „Złotopolscy”

Okazuje się, że artystka zaczęła grać w teatrze.

Złotopolscy
Fot. facebook.com/pg/teatrtm

Dziś Agnieszka Sitek gra tylko epizodycznie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Bezradnie patrzyli, jak nauczycielka umiera. Tragiczne informacje obiegły media
  2. Olbrzymie niebezpieczeństwo na zachodzie Polski. Chaos. Trwa akcja
  3. Katarzyna Skrzynecka nie wytrzymała. Prosto do kamery pokazała gest, którego nikt się nie spodziewał
  4. Włączyła laptopa, po chwili już nie żyła. Jej ciało znalazł mąż
  5. Do sieci trafiło porażające nagranie. Małe dziecko wisiało za oknem domu, traciło siły
  6. Zmniejszy poziom złego cholesterolu i ureguluje ciśnienie krwi. Wyjątkowy sok zadziała też na wrzody i problemy z żołądkiem

Źródło: telemagazyn.pl

Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.