Gwiazdy niechętnie rozmawiają na temat swoich chorób i dolegliwości. Dopiero po czasie potrafią otworzyć się na temat swoich problemów i wyznać fanom prawdę na temat obecnego samopoczucia. Podobnym zabiegiem posłużył się jeden z najbardziej znanych aktorów — Olaf Lubaszenko.

Aktor znany był nie tylko ze swoich kultowych kreacji scenicznych, ale też spektakularnej przemiany, jaką zafundował ostatnio swoim fanom. Początkowo gwiazdor ważył 165 kilogramów przy 179 centymetrach wzrostu. Teraz gwałtownie schudł i zaprezentował się w odnowionej wersji.

Olaf Lubaszenko waży 80 kg mniej

Popularny aktor, którego mogliśmy oglądać w takich produkcjach, jak „Psy”, „Killer” czy „W lesie dziś nie zaśnie nikt”, zaskoczył fanów swoim nowym wizerunkiem. Jakiś czas temu Olaf Lubaszenko pokazał internautom swoją wielką metamorfozę, podczas której zrzucił 60 kilogramów. To jednak nie koniec wielkiej przemiany gwiazdora. Teraz pokazał się w jeszcze bardziej odchudzonej wersji. Aktor zrzucił łącznie ponad 80 kilogramów.

Jak zdradził sam Olaf Lubaszenko, jego nadwaga nie była spowodowana objadaniem się i niezdrową dietą. Gwiazdor przyłożył wówczas dużą uwagę nie tylko do tego, co je, ale też odnalazł się w treningach i aktywności fizycznej, bez której nie osiągnąłby widocznych dziś rezultatów.

– Dochodzenie do formy w moim wypadku oznacza, oprócz ruchu i zmiany nawyków żywieniowych, także dwie planowane od dawna operacje — napisał aktor na swoim profilu na Instagramie.

Olaf Lubaszenko szczerze o swoich chorobach

Przy okazji schudnięcia i całkowitej zmiany sylwetki, aktor postanowił wypowiedzieć się również na temat swoich chorób i dolegliwości. Okazało się, że wraz z nadwagą Olaf Lubaszenko zmagał się również z depresją, która utrudniała mu normalne funkcjonowanie. Jak wyznał sam gwiazdor, mając taką wagę, nietrudno popaść w problemy psychiczne.

– Moja waga jest objawem, a nie przyczyną. Z przyczyną sobie poradziłem. Tyle że naprawdę nie ma znaczenia, co było pierwsze — depresja i otyłość to upiorne siostry bliźniaczki. Świetnie ze sobą zgrane i dopasowane. Mają jeszcze dwójkę rodzeństwa: to cukrzyca i bezdech senny — zdradził Olaf Lubaszenko w rozmowie z tygodnikiem „Newsweek”.

Co ciekawe, aktor na bieżąco relacjonował swoje postępy na swoim profilu na Instagramie. Mogliśmy tam między innymi zobaczyć, w jaki sposób „objada się” w tłusty czwartek. Okazało się, że ikona kina mogła pozwolić sobie jedynie na niewielkie odstępstwa od diety.

Dziś gwiazdor emanuje nie tylko pięknym wyglądem, ale przede wszystkim pozytywną energią. Fani natomiast nie kryją zachwytu i dumy na widok jego nowej sylwetki.

Zobacz zdjęcia:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Olaf Lubaszenko (@lubaszenkoo)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Olaf Lubaszenko (@lubaszenkoo)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Olaf Lubaszenko przeszedł spektakularną metamorfozę. Jest nie do poznania, wszystko przez chorobę
  2. Ivan Komarenko uciekł z Warszawy w głąb Polski. Jego domem jest teraz „mały okręcik”
  3. Wygrywał nutki w „Jaka to melodia”, potem nagle zniknął. Co się z nim dzieje? Muzyk współpracuje z Wiśniewskim

Źródło: kobieta.gazeta.pl

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.