Michał Milowicz przekazał bardzo smutną wiadomość, zmarł jego ukochany tata. Jak poinformował aktor, msza święta odbędzie się w dniu 20.09.2021 r. o godz.11.00 w Kościele Św. Karola Boromeusza przy ul. Powązkowskiej 14 w Warszawie.

Wczoraj wieczorem, opuścił ten choć pełen niepewności ale jednak piękny świat, mój Tato-Jerzy Milowicz. Wspaniały, Zacny, Szlachetny, pełen charyzmy, ciepła, empatii i mądrości. Dzięki Niemu kształtowała się moja osobowość za co zawsze będę Mu wdzięczny – czytamy.

Zmarł tata Michała Milowicza

Wiadomość o śmierci Jerzego Milowicza wstrząsnęła fanami Michała. Internauci tłumnie składają kondolencje i wyrazy współczucia. Ich słowa niezwykle wzruszyły gwiazdora. Z tego powodu opublikował kolejne zdjęcie.

– Kochani, dziękuję z całego serca za Wasze wsparcie, wyrazy współczucia, mnóstwo ciepła i otuchy w tym tak trudnym dla mnie czasie. Niestety nie jestem w stanie podziękować wszystkim z osobna, dlatego przyjmijcie proszę w ten sposób moją wdzięczność oraz podziękowania. Dołączam Nasze wspomnienie sprzed lat – napisał.

– Milo! Wszystko Ci napisałem w smsie …jestem i jesteśmy z Tobą i z Twoją rodziną! – napisał Piotr Gąsowski.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

– Trzymaj się kochany, przytulam – dodała Aleksandra Szwed.

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Michał Milowicz (@michal_milowicz)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Michał Milowicz (@michal_milowicz)

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Antek Królikowski nie nosi obrączki? Fani zaniepokojeni
     

 

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.