Aktor Barw Szczęścia, Jan Pęczek, stracił ukochaną żonę. Kondolencje składają producenci i ekipa serialu. Dla aktora odejście Jadwigi to ogromny cios.

Naszemu koledze Janowi Pęczkowi wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci żony składają producenci i ekipa serialu „Barwy szczęścia” – przekazano na łamach Wyborczej.

Zmarła żona Jana Pęczka

Aktor, który od lat występuje w Barwach szczęścia, pojawił się też w produkcjach takich jak Na Wspólnej, Samo życie, Szadź, Wojenne dziewczyny, Prawo Agaty czy Kryminalni. O swoim życiu prywatnym nie mówił wiele.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Jestem góralem, razem z genami odziedziczyłem zdolności manualne. Mam chałupę na Warmii, którą sam wybudowałem i do dziś robię w niej wszystko sam. Jadzia, moja żona, mówi: „znowu w coś się wdałeś, ile to będzie trwało?”. Odpowiadam: „dwa dni”, a ona od razu wie, że przynajmniej dwa tygodnie – wyznał kilka lat temu w rozmowie z Interią.

Zobacz zdjęcie:

jan pęczek
fot. TRICOLORS/East News

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: viva.pl

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.