Anna Mucha uwielbia chwalić się swoim fanom tym, co u niej nowego. Szczególnie wtedy, gdy są to powody do radości, choć smutkiem też potrafi się dzielić. Teraz jednak jest podekscytowana, bo opowiedziała obserwującym, że zdecydowała się wraz z partnerem na nie lada inwestycję.

To nie tylko spora życiowa zmiana dla niej, ale według aktorki także wejście na wyższy poziom relacji partnerskiej. O co więc chodzi? Ślub? Dzieci? Budowa domu? Nic z tych rzeczy.

Anna Mucha i jej ważna życiowa decyzja

Na co więc zdecydowała się Anna Mucha? Jej fani mogli być nieźle zaskoczeni, gdy dowiedzieli się, że tak ważne okazało się dla niej własne łóżko! To przecież podstawowy mebel w domu każdego z nas. Wychodzi jednak na to, że dla aktorki długo tak nie było.

Pierwszy raz od 15 lat mam łóżko i jeszcze nie wiem, jak mi z tym — wyznała szczerze Mucha.

Jak później wyjawiła, z przyzwyczajenia przez lata spała bowiem tylko na samym materacu, który był położony na podłodze. Dopiero teraz zdecydowała się wraz z partnerem dokupić ramę, by móc wysypiać się na pełnoprawnym, „małżeńskim” łożu.

– Teraz będzie czyściej, mniej kurzu — zauważa jej partner, który częściowo załapał się na nagranie.

Aktorka, która przecież na przestrzeni swojej kariery raczej nie mogła narzekać na brak pieniędzy, zażartowała później, że autentycznie podniósł jej się poziom życia, bo już nie śpi nisko na podłodze.

– Przed nami pierwsza noc, zobaczymy, jak będzie — mówiła aktorka, dwuznacznie podnosząc przy tym brwi.

Anna Mucha nie tylko kupuje, ale też sprzedaje

Teraz akurat aktorka pochwaliła się nowym zakupem, ale całkiem niedawno urządziła pokaźną wyprzedaż. Niewykluczone, że dzięki niej zarobiła właśnie na łóżko. Przeprowadziła bowiem aukcję na żywo w trakcie której sprzedawała swoje nienoszone ubrania. Niektóre wciąż miały na sobie metki.

Aktorka zdradziła, że miała zdecydowanie zbyt dużo ubrań. Część z nich, czyli te, które już były ewidentnie znoszone, zapakowała do worków i oddała. Tych lepszych nie chciała jednak traktować aż tak brutalnie, dlatego zorganizowała wyprzedaż.

Zobacz zdjęcie:

Anna Mucha
instagram.com/taannamucha

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Anna Mucha jako matka Patryka Vegi. Aktorka przeszła ogromną metamorfozę do filmu. To będzie jej najlepsza rola?
  2. „Dzień Dobry TVN”: Wzburzona Drzyzga zaczęła ostro mówić prosto do kamery. „Przepraszam, ale poniosło mnie”
  3. Na widok Magdy Gessler można było zwariować. Miała na sobie 15 metrów materiału, 8 warstw tiulu i pióra

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl