Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zmiany w datach emisji „Rolnik szuka żony”. Wielu fanów będzie zdumionych
Michał Fitz
Michał Fitz 16.04.2022 11:55

Zmiany w datach emisji „Rolnik szuka żony”. Wielu fanów będzie zdumionych

Marta Manowska
fot. kadr z programu „Rolnik szuka żony”

„Rolnik szuka żony” to bezapelacyjnie jedno z ulubionych show widzów Telewizji Polskiej. Właśnie dlatego stacja szykuje już dla nich dziewiąty sezon programu. Wiemy, kiedy zostanie wyemitowany odcinek pilotażowy tej edycji.

Co ciekawe, w kwestii jego terminu doszło do pewnych zmian. W pierwszej chwili odcinek miał być emitowany innego dnia, a okazuje się, że zostanie puszczony już w te święta.

Nowy sezon „Rolnik szuka żony”

Dziewiąta edycja dla uczestników, którzy brali udział w nagraniach, już się oczywiście rozpoczęła. Jak się okazuje, widzowie dołączą do nich już niedługo, bo w wielkanocną niedzielę o godzinie 17.25. Zostanie wówczas wyemitowany odcinek pilotażowy show.

Można przypuszczać, że Telewizja Polska liczy na naprawdę ogromną oglądalność. Program już w poprzednich edycjach zbierał przed telewizorami miliony osób. Niewykluczone więc, że właśnie po to, by tę liczbę jeszcze podbić, zdecydowano się na ustalenie terminu emisji odcinka w dzień świąteczny, w który każdy zainteresowany powinien mieć czas, by na spokojnie go obejrzeć.

Warto przy tym zaznaczyć, że odcinek pilotażowy nie wiąże się z faktycznym początkiem show. Akcja rozkręci się dopiero za jakiś czas. Ten epizod ma jedynie za zadanie przedstawić potencjalnych kandydatów, spośród których widzowie wybiorą piątkę uczestników, których losy będziemy śledzić za kilka miesięcy.

Ostatnie edycje okazały się wielkim sukcesem nie tylko dla samej Telewizji Polskiej, ale także dla uczestników. Kilka par ma już za sobą śluby. Tylko w poprzednim sezonie zaręczyło się dwóch rolników, którzy szczęśliwie znaleźli swoje drugie połówki. Mowa tu o Krzysztofie i Bogusi, którzy już są po ślubie oraz Kamilu i Joannie, którzy dopiero do tej ceremonii się szykują.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Janusz Chabior, Nosowska, Brodka i Zalewski w żałobie. „Chce mi się wyć. Kochałem go”
  2. Fani „Sanatorium miłości” są oburzeni jak nigdy. Nie mogą zrozumieć decyzji Telewizji Polskiej
  3. Syn Krzysztofa Krawczyka wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”? Junior zapewnia, że ma smykałkę do tańca

Źródło: se.pl