Connect with us

WTF

Zmuszali do prostytucji… magią. Rozbito ich gang

Opublikowane

-

Zmuszali kobiety do prostytucji i kazali im składać specjalną przysięgę. Dramat kobiet, które poszukiwały lepszego życia w innym kraju.  

Policja aresztowała członków zorganizowanej grupy przestępczej, którzy wykorzystywali kobiety z Nigerii. Mężczyźni zmuszali Nigeryjki do prostytucji w ramach spłacenia kosztów, jakie ponieśli, żeby pomóc im wydostać się z kraju. 16 kobiet zostało uwolnionych przez policję od oprawców.

Zmuszali do prostytucji

Kobiety przedostawały się do Hiszpanii wraz z nielegalnymi imigrantami. Na Półwyspie Iberyjskim dowiadywały się, że firma, która oferuje im transport to nikt inny jak szajka sutenerów. Następnie kobiety zmuszane były do prostytucji. Gang zmuszał kobiety do składania specjalnych przysięgi, które były powiązane z magią VooDoo. Nigeryjki miały w ten sposób spłacić swój transport do Hiszpanii.

Oczywiście kobiety miały absolutny zakaz kontaktowania się z policją i rozmawiania o czymkolwiek co dzieje się w gangu. Za zdradzenie sekretów grupy, kobiety były straszone m.in. tym, że ich rodziny z Nigerii zostaną skrzywdzone. Miały prostytuować się tak długo, aż spłacą cały dług. Policja schwytała 11 członków gangu. Nie wiadomo jeszcze czy działalność grupy nie jest szersza i obejmuje jeszcze kilka krajów.

ZOBACZ TEŻ: SZOK! Siostra Godlewska trafiła ZA KRATY!

źródło: wprost.pl

komentarze

Reklama

WTF

Chcieli uprawiać seks w aucie, ale udusili się spalinami

Opublikowane

-

udusili się spalinami

Nadzy kochankowie zostali znalezieni w aucie kilka dni po ich śmierci. Najprawdopodobniej chcieli uprawiać tam seks, ale udusili się spalinami.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

WTF

Hit! Dwójka chłopców przebrała się za dorosłego, by wejść do kina na jednym bilecie [WIDEO]

Opublikowane

-

Ci chłopacy powinni dostać medal za pomysłowość! Chcieli zobaczyć najnowszy film Marvela Czarna Pantera, zabrakło im jednak pieniędzy na dwa bilety. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

WTF

Że co?! Na Tygodniu Mody zaprezentowano peruki… na waginy

Opublikowane

-

Właśnie zakończył się Tydzień Mody w Nowy Jorku. Projektancie, zaprezentowali najgorętsze kolekcje na sezon wiosna/lato 2018. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie
Reklama

Grzejące tematy