Zmuszali kobiety do prostytucji i kazali im składać specjalną przysięgę. Dramat kobiet, które poszukiwały lepszego życia w innym kraju.  

Policja aresztowała członków zorganizowanej grupy przestępczej, którzy wykorzystywali kobiety z Nigerii. Mężczyźni zmuszali Nigeryjki do prostytucji w ramach spłacenia kosztów, jakie ponieśli, żeby pomóc im wydostać się z kraju. 16 kobiet zostało uwolnionych przez policję od oprawców.

Zmuszali do prostytucji

Kobiety przedostawały się do Hiszpanii wraz z nielegalnymi imigrantami. Na Półwyspie Iberyjskim dowiadywały się, że firma, która oferuje im transport to nikt inny jak szajka sutenerów. Następnie kobiety zmuszane były do prostytucji. Gang zmuszał kobiety do składania specjalnych przysięgi, które były powiązane z magią VooDoo. Nigeryjki miały w ten sposób spłacić swój transport do Hiszpanii.

Oczywiście kobiety miały absolutny zakaz kontaktowania się z policją i rozmawiania o czymkolwiek co dzieje się w gangu. Za zdradzenie sekretów grupy, kobiety były straszone m.in. tym, że ich rodziny z Nigerii zostaną skrzywdzone. Miały prostytuować się tak długo, aż spłacą cały dług. Policja schwytała 11 członków gangu. Nie wiadomo jeszcze czy działalność grupy nie jest szersza i obejmuje jeszcze kilka krajów.

ZOBACZ TEŻ: SZOK! Siostra Godlewska trafiła ZA KRATY!

źródło: wprost.pl

ładowanie...

Zobacz również