Testy na spostrzegawczość to świetna, rozwijająca umysł rozrywka zarówno dla młodych, jak i nieco starszych. Poniższe zdjęcie jest właśnie jednym z nich. Znajdziecie na nim skrzata?

Łamigłówka z pewnością nie należy do prostych i nawet ktoś z dobrym wzrokiem wcale nie musi jej rozwiązać. Niektórym dojście do jej sedna może zająć kilka dobrych minut.

Zdjęcie jako test na spostrzegawczość

Wspomniane zdjęcie zostało stworzone przez firmę Power Sheds, która produkuje szopy i domy ogrodowe. Choć widnieje na nim jedna z konstrukcji sprzedawanych przez firmę, nie jest ona tylko reklamą.

Jest przede wszystkim niełatwym testem na spostrzegawczość, który ma przy okazji tak zaintrygować klientów działaniami firmy, że ci zainteresują się jej ofertą. Zanim jednak to zrobią, będą chcieli odnaleźć na grafice skrzata. Gdzie on jest?

Wspomniany obrazek ma bardzo dużo różnokolorowych szczegółów, które mają na celu rozproszenie uwagi szukającego. Przez to nie jest łatwo ją rozwiązać. Do tego stopnia, że aż 80% podchodzących do tego testu, znajduje skrzata dopiero po minucie.

Zobacz zdjęcie:

skrzat
facebook.com/PowerSheds

Gdzie w takim razie się schował? Jeśli zagadka wciąż sprawia problemy, warto dokładniej przyjrzeć się lewemu, dolnemu rogowi. W oczy rzuci się jasnozielona czapka skrzata znajdująca się między liśćmi. Nie było łatwo, prawda?

zdjęcie
facebook.com/PowerSheds

Źródło: Facebook.com/ parenting.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Wielki artysta odszedł na zawsze. Lekarze walczyli do końca
  2. Maryla Rodowicz bez makijażu i upiększeń. Teraz widać, jak wygląda naprawdę

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl