Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Znajomy Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego przerwał milczenie. Nie przebierał w słowach, ostro skrytykował Paulinę Smaszcz
Martyna Pałka
Martyna Pałka 08.10.2022 14:16

Znajomy Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego przerwał milczenie. Nie przebierał w słowach, ostro skrytykował Paulinę Smaszcz

Paulina Smaszcz
fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie” TRICOLORS/East News

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski oficjalnie ogłosili, że są szczęśliwie zakochani. Ich komunikat wywołał ogromne poruszenie w mediach, a pod postem pary znalazło się mnóstwo komentarzy gwiazd. Wśród nich głos zabrała również była żona dziennikarza Paulina Smaszcz.

Kobieta w ironiczny sposób zwróciła się do Kasi Cichopek i nawiązała do czasów, kiedy to ona była w związku z Maciejem Kurzajewskim. Na komentarz dziennikarki odpowiedział przyjaciel prowadzących „Pytanie na śniadanie” – Marcin Najman. Mężczyzna dosadnie skrytykował postawę Pauliny Smaszcz.

Paulina Smaszcz w ironiczny sposób o związku Cichopek i Kurzajewskiego

Dziennikarka nie była w stanie w spokoju patrzeć na szczęście swojego byłego ukochanego. Katarzyna Cichopek oficjalnie potwierdziła doniesienia mediów i za pomocą postu na Instagramie poinformowała o swoim nowym związku z Maciejem Kurzajewskim. Gwiazda udała się z partnerem w podróż do Izraela z okazji swoich 40. urodzin.

-Najpiękniejszy prezent na 40 urodziny… M I Ł O Ś Ć. Pozdrawiamy z Izraela – napisała prezenterka pod wspólnym zdjęciem z ukochanym.

Pod postem aktorki znalazł się również komentarz byłej żony Macieja Kurzajewskiego. Paulina Smaszcz w ironiczny sposób złożyła gratulacje i wspomniała o czasach, kiedy to ona była związana z dziennikarzem.

-Kasiu, zapytaj @maciejkurzajewski co zorganizował dla mnie, jako Matki swoich dzieci, na moje 40 urodziny? Odpowiedź brzmi NIC. Obyś ty była przy nim szczęśliwa i spełniona. Uważaj tylko proszę, bo KŁAMCY, tak szybko się nie zmieniają. Zapytaj też, co powiedział swoim synom, dlaczego jest teraz w Izraelu? Mimo wszystko spędzaj swoje urodziny WSPANIALE – napisała na Instagramie Paulina Smaszcz.

Przyjaciel Cichopek i Kurzajewskiego skrytykował Paulinę Smaszcz

Teraz głos w sprawie ironicznego komentarza byłej żony Macieja Kurzajewskiego zabrał znajomy dziennikarza i jego nowej partnerki Marcin Najman. Gwiazdor skrytykował kobietę za to, w jaki sposób odniosła się do informacji o relacji prowadzących „Pytanie na śniadanie”.

Przyjaciel zakochanych udostępnił wpis dziennikarki na swoim profilu na Instagramie i odniósł się do jej słów w opisie zamieszczonego posta.

Znam Kasie i Maćka. Absolutnie pozytywni ludzie. Gratuluje i życzę Wam powodzenia. A swoją drogą… Co trzeba mieć w głowie, by ziajać takim jadem jak ta kobieta poniżej – napisał na swoim profilu na Instagramie Marcin Najman.

Zgadzacie się z nim?

Zobacz post:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Marcin Najman (@marcin.najman)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?
  2. Paulina Smaszcz-Kurzajewska zareagowała na związek Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Zrobiło się niemiło
  3. Wielka radość w rodzinie Cugowskich. Piotr Cugowski ma powód do świętowania