Znak zodiaku może zdradzić nam nawet najbardziej intymne tajemnice. Wszystko za sprawą tego, że każdy znak zodiaku ma przypisane cechy. Dotyczą one nie tylko charakteru, ale również łóżkowych zwyczajów. Jeżeli chcesz wiedzieć, czy twój przyszły partner sprawdzi się w intymnych sytuacjach, zapytaj go o znak zodiaku! Poznasz całą prawdę. 

Znak zodiaku może dostarczyć nam cennych informacji na temat człowieka. Jedną z nich są łóżkowe preferencje panów. Charakter może mieć wpływ na to, jakie igraszki lubią najbardziej. Łóżkowe pragnienia mężczyzn są uzależnione od daty urodzenia. Zastanawiasz się, kto powinien dominować? Sprawdź, co faceci lubią najbardziej. 

Znak zodiaku faceta – zdradza jego umijętności w łóżku

Strzelec

Strzelce zazwyczaj dają się zdominować. W łóżku lubią leżeć i czerpać przyjemności ze starań partnerki. Są też obserwatorami i niezwykle imponują im umiejętności płci przeciwnej

Wodnik

Wodniki lubią podduszenie, chętnie też dają klapsy. Widok bólu jest dla nich podniecający, ale do pewnego stopnia. Zawsze wiedzą, gdzie znajduje się granica.

Ryby

Te znaki zodiaku to mężczyźni, którzy na tle innych są najbardziej delikatni. Od ostrego seksu, wolą powolne i namiętne ruchy, właśnie to dostarcza im najwięcej satysfakcji. Zdarza się, że w łóżku są wstydliwi.

Baran

Barany często są niezdecydowane. Nie wiedzą, czego chcą od życia, dlatego lubią czerpać z każdego po trochu. Tak samo jest w ich życiu łóżkowym. Cały czas próbują nowych rzeczy, dlatego ciężko je wyczuć. 

Byk

Jak się okazuje, byki najbardziej lubią pieszczoty i oralne zabawy. Jeżeli wątpisz, zaproponuj swojemu partnerowi 69. 

Bliźnięta

Osoby te są z natury niecierpliwe, dlatego gra wstępna może okazać się dla nich stratą czasu. W łóżku od razu przechodzą do konkretów. 

Rak

Te znaki zodiaku wręcz marzą o trójkącie. Jeżeli jeszcze go nie spróbowały, będą w stanie poświęcić nawet związek za możliwość seksu w 3 osoby. 

Lew 

Te znaki zodiaku kochają sprośny i ostry seks. Nie licz na delikatność, mężczyźni spod znaku Lwa lubią czuć się jak w porno. Tego też oczekują od swojej partnerki. 

Panna

Panny lubią przebieranki i odgrywanie ról. Do najbardziej podniecającej scenki należy ta, kiedy ze swoją partnerką udają nieznajomych. 

Waga

Te znaki zodiaku lubią dreszczyk emocji, jakoś ich kochania się będzie zależna od miejsca. Jeżeli wybierzecie się na plenerowy seks, możesz być pewna, że doceni to i bardziej się postara. 

Skorpion

Skorpiony często szukają nowych przygód. W łóżku zawsze zachowują się tak samo, można określić, że kochają się książkowo. Co ciekawe, często ubolewają z tego faktu, dlatego chętnie sprawdzają nowe partnerki.

Koziorożec

Koziorożce to ukryci fanatycy zabawek i gadżetów. Jeżeli zabrałaś swojego partnera na 50 Twarzy Gray’a  i mówił, że film był słaby, kłamał. On marzy o takiej dominacji. 

Jaki znak zodiaku jest dobry w łóżku?

Znaki zodiaku
Fot. unsplash.com / Emiliano Vittoriosi 

Wodniki lubią mocne przygody, a podduszenie i sprawianie bólu jest jedną z nich.