Znaki zodiaku, które są mistrzami manipulacji to w szczególności te, które trzymają nerwy na wodzy. Osoby, które są ich właścicielami, potrafią kłamać w żywe oczy. Lepiej nie zdradzać im żadnych tajemnic, ani nie wierzyć na słowo. Poznajcie cztery znaki zodiaku, w których życiu będziecie tylko pionkami w grze. 

Znaki zodiaku, które są mistrzami oszustwa, są wśród nas. Jeśli marzy wam się przyjaźń do grobowej deski, lub miłość jak z filmu, lepiej unikać m.in. skorpionów czy wodników. 

Znaki zodiaku, których lepiej unikać

Skorpion – w jednej chwili potrafi być potulny jak baranek, w następnej zaś kąsać jak żmija. Po osobach spod tego znaku można spodziewać się niemalże wszystkiego.

Życie ze skorpionem nie jest łatwe i wymaga odpowiedniego nastawienia, ponieważ ten znak zodiaku jest mściwy, pamiętliwy i bezkompromisowy.

Wodnik – to wizjoner, który za wszelką cenę będzie próbował dojść do wyznaczonego celu. Takie znaki zodiaku są prawdziwym ucieleśnieniem frazy po trupach do celu.

Zodiakalny wodnik nie umie okazywać uczuć, a także jest uparty i sarkastyczny. 

Sztuka manipulacji

Byki to osoby, które sztukę manipulacji opanowały do perfekcji. Potrafią one w niepozorny sposób wywierać na otoczeniu presję oraz zmuszać osoby, które z nimi przebywają do działania na ich korzyść. Kochają uwodzić ludzi, rozkochiwać, a następnie porzucać. 

Lew wie, czego chce i jak do tego dojść. Nie ma sytuacji, w której lew nie postawi na swoim. Zodiakalny lew umie szybko poznać się na człowieku oraz wykorzystać jego słabe cechy charakteru.

Dzięki swojej czujności niemalże zawsze potrafi obrócić sytuację na swoją korzyść. Niestety, Lwy często pakują się w kłopoty. Jeśli chcesz poznać pozostałe znaki, z którymi znajomość może okazać się ryzykowna, kliknij >tutaj<.

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie znaki zodiaku mogą liczyć na fortunę, przeczytaj poprzedni artykuł.

Zobacz zdjęcia:

znaki zodiaki
Fot. Bree Bigelow, unsplash

Znaki zodiaku często sugerują, z jaką osobą mamy do czynienia. 

znaki zodiaku
Fot. Icons8 Team, Unsplash

Związki i przyjaźnie nie kończą się z nimi dobrze.

 Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Tomasz Lis w żałobie. Przekazał wiadomość o śmierci cenionego dziennikarza 

Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.