Znaki zodiaku nie zostały przypisane nam z byle jakiego powodu, okazuje się, że wraz z nimi każdy z nas otrzymał swojego własnego Anioła Stróża. Kto jest twoim opiekunem?

Astrologia to potężna dziedzina, dzięki której możemy lepiej poznać zakamarki własnej duszy. Data naszych urodzin sporo mówi o naszych słabych stronach, zaletach jak i wartościach. Znaki zodiaku to jednak nie jedyne, co otrzymujemy wraz z narodzinami. Od pierwszego dnia życia, towarzyszy nam własny Anioł Stróż. Który z nich został przypisany tobie?

Znaki zodiaku i ich Anioły Stróże

Znaki zodiaku skrywają ogromne tajemnice. Okazuje się, że każdemu z nich został podarowany własny opiekun, który ma czuwać nad nami przez całe życie. 

Ryby

Twoim Aniołem Stróżem jest Zadkiel. Pora, abyś zadbała o swoje zdrowie, na którym w ostatnim czasie spore piętno odcisnął stres. Twój opiekun pomoże ci w naprawieniu relacji, które ostatnio zostały nadszarpnięte. 

Wodnik

Twoim Aniołem Stróżem jest Gabriel. Z takim opiekunem w końcu urzeczywistnią się wszystkie plany, jakie przekładałaś na później. To dobry moment, by zadbać o swoje pasje. 

  1. Okazuje się, że koronawirus uszkadza nie tylko płuca. Porażające słowa profesora Witkowskiego
  2. Mężczyzna pod Biedronką nagle osunął się na ziemię i umarł. Reakcja świadków zdumiewa
  3. Ojciec córki Kasi Kowalskiej zostawił ją. Ola wyjawiła smutną prawdę o swoim tacie, greckim artyście

Koziorożec

Znaki zodiaku takie jak Koziorożec lubią wydawać pieniądze, przez co ich sytuacja materialna nie zawsze prezentuje się tak, jak powinna. Twój Anioł Stróż Haniel pomoże ci w tej kwestii. 

Strzelec

Twój Anioł Stróż to Adnachiel. Dzięki niemu nabierzesz więcej odwagi, a wiele spraw zakończy się dla ciebie pomyślnie. W tym wszystkim nie zapominaj o swojej drugiej połówce. 

Skorpion

Skorpionem opiekuje się Bardiel. Dzięki niemu będziesz bardziej ufna i optymistyczna. Pora spojrzeć na świat z większym entuzjazmem. Doda ci to wiele energii.

Waga

Anioł Stróż Wagi to Uriel. W nadchodzących dniach możesz mieć sporo chwil zwątpienia, ale nie poddawaj się, dzięki opaczności swojego opiekuna wszystko uda ci się zrealizować. Uriel doda ci pewności siebie. 

Panna

Twój Anioł stróż do Hamaliel. Opiekun pomoże podjąć ci słuszną decyzję i będzie czuwał nad tobą w dalszych etapach. Nie bój się postawić na odważny wybór. 

Lew

Znaki zodiaku takie jak Lew, to ludzie obdarzeni ogromną charyzmą. Twój Anioł Stróż to Werchiel, z którego pomocą udzielisz swoim bliskim słusznych rad. Pamiętaj, że bardzo cenią sobie twoje zdanie i spoczywa na tobie duża odpowiedzialność. 

Rak

Jako Rak uwielbiasz poświęcać się rodzinie, ale nie możesz zapomnieć o własnych pasjach i samopoczuciu. Twój Anioł Stróż Murierl dopilnuje tego, byś mogła w końcu skupić się na sobie. 

Bliźnięta

Twój Anioł Stróż, jakim jest Ambriel, przyniesie ci w tym miesiącu wiele optymizmu. Słuchaj uważnie, co podpowiada ci głos twojego serca, a nie pożałujesz żadnej decyzji. 

Byk

Opiekuje się tobą Asmodel. Twój Anioł Stróż pomoże odnaleźć ci coś, co zgubiłaś pewien czas temu. Pamiętaj, że wcale nie musi być to rzecz materialna. 

Baran

Twój Anioł Stróż to Marchidel. W tym miesiącu potrzeba ci dużo odpoczynku i spokoju, abyś mogła przemyśleć najbardziej istotne sprawy. Opiekun pomoże ci wysnuć odpowiednie wnioski. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Znaki Zodiaku
Fot. Julian Hanslmaier, Unsplash

Wszystkie znaki zodiaku mają swoich opiekunów, którzy czuwają nad nimi przez całe życie. 

znaki zodiaku
fot. Activedia, Pixabay

Data naszych narodzin ma ogromne znaczenie, a astrologia to niezwykła dziedzina nauki. 

znaki zodiaku
pixabay.com @DarkWorkX

Jeżeli znamy swój znak zodiaku i jego charakterystykę, o wiele łatwiej odnajdziemy naszą rolę we wszechświecie. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Urządzili imprezę w czasie kwarantanny. Interweniowała policja, ludzie bili brawo
  2. Pilne zmiany na największym lotnisku w Polsce. Weszły w życie nowe, surowe przepisy
  3. Najmłodsza ofiara koronawirusa na świecie. Nie żyje 6-tygodniowe dziecko
  4. Zmiany w funkcjonowaniu aptek i stacji benzynowych. Dotyczą je inne zasady niż sklepów
  5. „Medyczna strefa wojny” Pokazano, co naprawdę dzieje się na szpitalnych korytarzach
  6. Kaufland przechytrzył konkurencję. Takiego rozwiązania w dobie epidemii nikt się nie spodziewał

źródło: kobieta.gazeta.pl

Poprzedni artykułŻona dowiedziała się o zdradach męża. „Teraz okazało się, że ukrywał przede mną coś jeszcze”
Następny artykuł95% ofiar śmiertelnych epidemii w Europie łączy jedna rzecz, a 80% druga. Niezwykle przykre doniesienia
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.