Znaki zodiaku mają znaczenie nie tylko w kontekście tego, co możemy powiedzieć na temat ich przyszłości czy charakteru, ale również jak będą zachowywać się względem siebie nawzajem. Niektóre po prostu nie mogą przebywać w swoim towarzystwie, inne są swoimi naturalnymi kompanami. Te 3 pary są dobrane najlepiej na całym świecie.

Wiele mówią o naszych charakterach, pozwalają też przewidzieć, jak potoczą się nasze losy. Znaki zodiaku mają pewne cechy, dzięki którym możemy też przewidzieć, czy będą w stosunku do siebie kompatybilne. Spośród tych, które dogadują się najlepiej, wybraliśmy 3 pary, które są swoimi bratnimi duszami.

Znaki zodiaku, które tworzą najlepsze pary

Rak i Lew

Na pierwszy rzut oka są swoimi kompletnymi przeciwieństwami, Rak będący znakiem wody i ognisty Lew. Jednak w tym przypadku prawdziwe jest stwierdzenie, że podobieństwa się przyciągają. Czy to w miłości, czy w przyjaźni, zawsze potrafią uszanować swoje różnice i doskonale rozumieją swoje potrzeby, nawet jeśli nie do końca potrafią je wyrazić. W tę relację naprawdę warto inwestować.

Waga i Skorpion

W tym związku nie raz polecą skry, gdy ta dwójka będzie ścierać się na początkowych etapach znajomości. W przyjaźni nieustannie będą pilnować, by ta druga osoba nigdy nie spoczęła na laurach, a jeśli ten związek przekształci się w coś romantycznego — uzupełniać się nawzajem. Kiedy już zawiąże się pomiędzy nimi głęboka więź, te znaki zodiaku zorientują się, że ich związek jest niemożliwy do rozbicia.

Strzelec i Byk

Przewodzą nimi Wenus i Jowisz, co sprawia, że kiedy te osoby wchodzą w związek romantyczny, robi się naprawdę ciekawie. Jednak, chociaż mogłoby się wydawać, że będzie działo się coś zupełnie innego, ich najmocniejszą stroną jest intelektualne wpieranie siebie nawzajem. Chociaż są osobami pełnymi pasji, ich więź scementuje ta druga ich strona.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku
unsplash.com

Czy to miłość, czy przyjaźń, jesteście dla siebie stworzeni.

znaki zodiaku
fot. Priscilla Du Preez, unsplah.com

Te pary są dla siebie wprost stworzone.

damska przyjaźń
unsplash.com

Jesteście najlepszymi przyjaciółkami? Może już od zawsze było wam do zapisane w gwiazdach.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jacek Rozenek już wcześniej miał niepokojące objawy. Lekarze w żaden sposób nie ostrzegli go przed udarem
  2. Wtopa Natalii Oreiro na Sylwestrze Marzeń. Wszystko widać na nagraniu
  3. Marcin Prokop w ogniu krytyki. Jego wypowiedzieć z sylwestrowej sceny wywołała skandal
  4. Córka Sylwii Grzeszczak ma 4 lata. Bogna to słodka dziewczynka i oczko w głowie rodziców
  5. Opiekunka Violetty Villas nie poszła do więzienia. Została skazana na 1,5 roku za znęcanie się nad gwiazdą
  6. Poszło na wizji na żywo, skandal na Sylwestrze z TVP. Na jaw wyszło oszustwo organizatorów

Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego