Znaki zodiaku i ich ulubione pozycje – ta wiedza ułatwi wam życie! Lew uwielbia akrobacje, a Rak stawia na klasykę. Co lubią pozostałe? Każdy z nich ma zestaw unikalnych cech, które odpowiadają za relacje w łóżku!

Wszystkie znaki zodiaku maje swoje niepowtarzalne temperamenty, potrzeby i skryte pragnienia. Mają też swoje ulubione pozycje i na samą myśl o nich rozgrzewają ich do czerwoności! Czym sprawić przyjemność każdemu z nich?

Znaki zodiaku i ich ulubione pozycje

Co lubią poszczególne znaki zodiaku? Dzięki gwiazdom i planetom każdy z nich ma swoje potrzeby, którym często niełatwo sprostać! Oto ściąga dla wszystkich, którzy chcą zaimponować partnerowi.

Wodnik

Jeśli chcesz być z Wodnikiem, zapomnij o łóżku. Ten znak kocha wszelkie nietypowe i mało oczywiste miejsca. Nie przeszkadza mu brak przestrzeni czy niewygoda. Chętnie zrobi to na stojąco!

Ryby

Ryby uwielbiają dominować i odczuwają potrzebę sprawowania kontroli. Lubią być panami sytuacji, dlatego wolą znajdować się za partnerką. Jeśli chcesz sprawić mu przyjemność bądź nieco uległa, pozwól mu przejąć stery. Kubańska kołyska to coś, do Ryby uwielbiają!

Baran

Chętnie zgodzi się, aby to partner przejął inicjatywę i narzucił tempo. Dopuszcza wiele, ale nigdy nie zgodzi się na 69. Spotykając się z Baranem, warto pamiętać, że klasyka sprawdza się zawsze.

Byk

Byk, podobnie jak Wodnik, lubi eksperymentować. Najbardziej jednak kocha prysznic i pozycje stojące. Chętnie jednak poczeka, aż partner przejmie inicjatywę i zaproponuje coś nowego.

Bliźnięta

Ten znak uwielbia leżeć na plecach, dlatego lepiej uważać z eksperymentami. Spodoba mu się jednak pozycja fundamentalna! Kocha także całusy, świeczki i gorącą pianę. Jeśli chcesz, aby cię nie zapomniał, pamiętaj, by postępować delikatnie!

Rak

Rak kocha klasykę, dlatego nie warto proponować mu nowości. Nie jest nudny, ale ma swoje upodobania, które sprawiają mu najwięcej przyjemności. Największe wrażenie zrobi na nim partner, który nie odsunie ust od jego twarzy.

Lew

Lew kocha akrobacje i nie znosi nudy. Jeśli wolisz klasykę, nie marnuj waszego czasu, ale jeśli jesteś kreatywna, to na pewno świetnie spędzicie razem czas. Zdarza się, że lubi dominować, ale chętnie dowie się, co masz mu do zaproponowania. Drzwi do nieba to jego ulubiona pozycja!

Panna

Lubi patrzeć w oczy, dlatego nigdy nie znajduj się za jej plecami. Kocha romantyczny nastrój i klasyczne pozycje. Delikatna gra wstępna sprawi, że Panna chętniej podda się sugestiom partnera. Jeśli wiesz, czym jest pozycja splątany pająk, zrobisz na niej wrażenie!

Waga

Dla Wag ważna jest bliskość, dlatego kocha pozycje, które zapewniają mocny uścisk. Robi na niej wrażenie, gdy partner jest pewny siebie i przejmuje inicjatywę. Zdecydowane ruchy to coś, co imponuje każdej Wadze!

Skorpion

Jeśli zamierzasz spędzić wieczór ze Skorpionem, lepiej sprawdź, co oznacza pozycja na rower! Skorpion nie znosi nudy, dlatego nie proponuj mu klasyki i leżenia na plecach. Aby mu zaimponować bądź odważna!

Strzelec

Skupia się na sobie i wybiera sprawdzone pozycje, które zna od lat. To, co zaprezentuje za pierwszym razem, będzie chciał powtarzać zawsze. Najbardziej lubi, gdy znajduje się na górze.

Koziorożec

Lubi całusy i kocha, kiedy może widzieć twarz partnera. Zrobi to, co zaproponuje mu partner. Jest otwarty na wszelkie propozycje i jako jeden z nielicznych zgodzi się niemal na wszystko!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku
Fot.unsplash.com
Joanna Nix

Od znaku zodiaku zależy, co partnerzy lubią w łóżku.

znaki zodiaku
pixabay.com

Jeśli chcesz dobrze się przygotować do wspólnej nocy, dowiedz się, jaki znak zodiaku na twój partner!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dramat rodzin z całej Polski. Za śmieci zapłacą 1728 złotych!
  2. Koniec świata nadejdzie już 14 września? Naukowcy twierdzą, że zagrożenie jeszcze nigdy nie było tak realne
  3. Złote buty damskie to modowy HIT! Rodzaje, z czym je łączyć i komu pasują?
  4. Rodzice zostawili nastoletnie dzieci same na tydzień. Gdy po powrocie weszli do domu, odebrało im mowę
  5. Ksiądz zażądał od pary młodej dwukrotnie większej stawki za ślub. Powód jest oburzający
  6. 10 faktów o Zbigniewie Wodeckim. Nie każdy o tym wiedział!

 

Poprzedni artykułJak się ubrać do Norwegii? Dobrze przygotuj się na pogodę
Następny artykułMąż wspierał Dodę podczas rozprawy sądowej z jej byłym narzeczonym. Jaki zapadł wyrok?
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.