Lelum.pl > Samo Życie > Znaki zodiaku kobiet, które przyciągają nieodpowiednich mężczyzn. One powinny szczególnie uważać
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 03.12.2019 20:17

Znaki zodiaku kobiet, które przyciągają nieodpowiednich mężczyzn. One powinny szczególnie uważać

Znaki zodiaku
Fot. unsplash.com

Znaki zodiaku są prawdziwą skarbnicą wiedzy. W gwiazdach zapisane jest o wiele więcej, niż mogłoby się nam wydawać. Okazuje się, że to właśnie data urodzenia decyduje o tym, jakich mężczyzn przyciągamy. Niektóre z nas powinny szczególnie uważać, ponieważ jak magnes wabią niewłaściwych samców!

Zastanawiasz się, dlaczego związki niektórych ludzi trwają latami, a twoje zawsze kończą się niepowodzeniem i wypłakiwaniem łez w poduszkę? Masz już dosyć kolejnych nieudanych prób randkowania? Za to odpowiedzialne są gwiazdy. Niektóre z nas w swoim charakterze zapisane mają, że o ich względy starają się nieodpowiedni faceci!

Znaki zodiaku, które przyciągają nieodpowiednich mezcyzn

Strzelec

Osoby urodzone pod tym znakiem z ogromną łatwością nawiązują kontakt i uwielbiają być w centrum uwagi. Zwykle dość szybko przechodzą do działania, a zaproszenie płci przeciwnej randkę nie stanowi dla nich żadnego problemu.

Niestety, zwykle przyciągają jak magnes niewłaściwych osobników. Ich podboje miłosne z reguły kończą się awanturą i blokowaniem numeru.

Waga

Wagi są przebojowe i pełne energii. Na ludzi działają niczym przysłowiowy lep na muchy. Ich otwartość i gadatliwość sprawia, że na ich drodze często pojawiają się nieodpowiednie i fałszywe osoby.

Głównie chodzi tu o płeć przeciwną. Pomimo tego, że niejednokrotnie przejechały się na własnej łatwowierności i naiwności, zapominają o tym, jak ważna jest nauka na własnych błędach.

Działają na nich jak magnes

Lew

Lwy zawsze, gdy wchodzą do pomieszczenia, ściągają na siebie liczne spojrzenia innych osób. Ich energia i optymizm sprawia, że trudno im się oprzeć.

Właśnie dlatego u ich boku zwykle pojawiają się mężczyźni, którzy poszukują tylko i wyłącznie przygody i dobrej zabawy. Przez to niejednokrotnie czują się traktowane jak zabawka, którą z łatwością można rzucić w kąt i zapomnieć.

Panna

Ich nieśmiałość i wrażliwość zupełnie nie chroni ich przed zainteresowaniem płci przeciwnej. Delikatna natura sprawia, że bardzo łatwo je zranić.

Szczególnie gdy na ich drodze regularnie pojawiają się bezczelni i opryskliwi mężczyźni. Początkowa fascynacja dość szybko przemienia się w prawdziwą męczarnię, o której chciałyby jak najszybciej zapomnieć i nigdy więcej nie powtórzyć.

Zobacz zdjęcia:

Znaki zodiaku

Niektóre znaki zodiaku przyciągają niewłaściwych facetów jak magnes.

Znaki zodiaku

Te panie powinny ostrożniej dobierać partnerów.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: