Znaki zodiaku są prawdziwą skarbnicą wiedzy. W gwiazdach zapisane jest o wiele więcej, niż mogłoby się nam wydawać. Okazuje się, że to właśnie data urodzenia decyduje o tym, jakich mężczyzn przyciągamy. Niektóre z nas powinny szczególnie uważać, ponieważ jak magnes wabią niewłaściwych samców!

Zastanawiasz się, dlaczego związki niektórych ludzi trwają latami, a twoje zawsze kończą się niepowodzeniem i wypłakiwaniem łez w poduszkę? Masz już dosyć kolejnych nieudanych prób randkowania? Za to odpowiedzialne są gwiazdy. Niektóre z nas w swoim charakterze zapisane mają, że o ich względy starają się nieodpowiedni faceci!

Znaki zodiaku, które przyciągają nieodpowiednich mezcyzn 

Strzelec

Osoby urodzone pod tym znakiem z ogromną łatwością nawiązują kontakt i uwielbiają być w centrum uwagi. Zwykle dość szybko przechodzą do działania, a zaproszenie płci przeciwnej randkę nie stanowi dla nich żadnego problemu. Niestety, zwykle przyciągają jak magnes niewłaściwych osobników. Ich podboje miłosne z reguły kończą się awanturą i blokowaniem numeru.

Znaki zodiaku
unsplash.com @joanna_nix

Waga

Wagi są przebojowe i pełne energii. Na ludzi działają niczym przysłowiowy lep na muchy. Ich otwartość i gadatliwość sprawia, że na ich drodze często pojawiają się nieodpowiednie i fałszywe osoby. Głównie chodzi tu o płeć przeciwną. Pomimo tego, że niejednokrotnie przejechały się na własnej łatwowierności i naiwności, zapominają o tym, jak ważna jest nauka na własnych błędach.

Działają na nich jak magnes 

Lew

Lwy zawsze, gdy wchodzą do pomieszczenia, ściągają na siebie liczne spojrzenia innych osób. Ich energia i optymizm sprawia, że trudno im się oprzeć. Właśnie dlatego u ich boku zwykle pojawiają się mężczyźni, którzy poszukują tylko i wyłącznie przygody i dobrej zabawy. Przez to niejednokrotnie czują się traktowane jak zabawka, którą z łatwością można rzucić w kąt i zapomnieć.

Panna 

Ich nieśmiałość i wrażliwość zupełnie nie chroni ich przed zainteresowaniem płci przeciwnej. Delikatna natura sprawia, że bardzo łatwo je zranić. Szczególnie gdy na ich drodze regularnie pojawiają się bezczelni i opryskliwi mężczyźni. Początkowa fascynacja dość szybko przemienia się w prawdziwą męczarnię, o której chciałyby jak najszybciej zapomnieć i nigdy więcej nie powtórzyć.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Znaki zodiaku
unsplash.com @hanleigh

Niektóre znaki zodiaku przyciągają niewłaściwych facetów jak magnes. 

Znaki zodiaku
unsplash.com @neonbrand

Te panie powinny ostrożniej dobierać partnerów. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Emerytura zwolniona z podatku. Spełnia się największe marzenie emerytów
  2. Urodziny synka były tylko pretekstem. Chłopiec ze swoim tatą zrobili mamie niespodziankę, której nigdy nie zapomni
  3. Mama zauważyła w nosku dziecka czarne kropki. Diagnoza lekarzy był druzgocąca
  4. Mikołaj Roznerski i Adrianna Kalska wzięli ślub? Pokazali zdjęcie
  5. Sparaliżowana kobieta z ciężkimi dolegliwościami trafiła do szpitala. Lekarze zajrzeli między jej nogi i zamarli, znaleźli przyczynę choroby
Poprzedni artykułZauważyliście kiedyś jeden paznokieć pomalowany u mężczyzny? Nie stoi za tym przypadek ani moda
Następny artykułNajlepsze fryzury do niebieskich oczu. Dowiedz się, jakie kolory najbardziej ci pasują
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.