Znaki zodiaku, które miłość pokieruje w jedną stronę. Te połączenia mają potencjał, by zostać ze sobą do końca życia, więc jeżeli marzy ci się prawdziwa miłość, postaraj się, żeby poszukiwać partnera spod tego znaku. Gwiazdy nie kłamią, potrafią za to dokładnie przewidzieć, jak wyglądać będzie wasza przyszłość. 

Te znaki zodiaku to pary na całe życie

Lew i Koziorożec

Jeśli jeszcze nie jesteście razem, to z pewnością niedługo się zejdziecie. Wasze znaki zodiaku są wręcz sobie przeznaczone, tworzycie parę idealną.

Jeśli nie wydaje ci się, że to możliwe, rozejrzyj się po swoich przyjaciołach. Może z jednym z nich twój związek jest bliższy, niż ci się wydaje. 

Panna i Skorpion

Poznacie się wiosną i chociaż początki waszej znajomości nie będą proste, dalszą początek czemuś pięknemu. Pamiętajcie, tylko żeby mieć dla siebie nawzajem cierpliwość.

Byk i Wodnik

Pewnie nie jest to dla was zaskoczeniem, bo od dawna jesteście razem. Zeszliście się już dawno temu i od tego czasu — ani myślicie rozstawać.

Uzupełniacie się nawzajem, toteż nic dziwnego, że gwiazdy wam sprzyjają. Jesteście jak dwa puzzle, idealnie do siebie pasujące. Do szczęścia nie potrzeba wam niczego więcej, niż siebie nawzajem. 

Strzelec i Ryby

Trudno o znaki zodiaku bardziej dobrane niż Strzelec i Ryby. Chociaż dla kogoś z zewnątrz ta relacja może wyglądać jak prosty przepis na katastrofę, one w rzeczywistości idealnie się dopełniają i wzajemnie równoważą swoje szaleństwo. Los postawi was na swojej drodze w najbliższej przyszłości. 

Baran i Waga

Oboje nadzwyczaj rozważni i cierpliwi, będziecie musieli jeszcze dosyć długo poczekać, zanim odnajdziecie się w życiu, ale będzie to tego warte. Kiedy się poznacie, już ani jednego dnia nie spędzicie, czując się samotni.

Bliźnięta i Rak

Te znaki zodiaku po raz pierwszy znalazły wspólny język, dyskutując o tym, jak bardzo różnią się od innych. Od tej pory nie przestały rozmawiać. Najprawdopodobniej wydarzyło się to bardzo niedawno. 

Jesteś ciekawa spod jakiego znaku są osoby, które mogą porzucić cię bez ostrzeżenia? Jeżeli tak, po więcej informacji zapraszamy >tutaj<.

Zobacz zdjęcia: 

znaki zodiaku
fot. canva.com

Te znaki zodiaku wręcz są sobie przeznaczone. 

znaki zodiaku
fot. canva.com

Pisane jest wam długie życie razem. 

znaki zodiaku
fot. canva.com

Nic nie jest w stanie was podzielić. 

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Poprzedni artykułKobieta z wbiła partnerowi nóż prosto w serce. Teraz poniesie konsekwencje
Następny artykułNie żyje Janusz Dzięcioł. Tragiczny wypadek zwycięzcy programu „Big Brother”
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego