Znaki zodiaku mogą wiele powiedzieć o twoim partnerze. Zanim wpakujesz się w tarapaty, sprawdź, który kandydat jest skreślony na samym wejściu! Może unikniesz wielkiego rozczarowania i zaoszczędzisz swój cenny czas. Oto kilka znaków zodiaku, które nie nadają się do trwałych związków.

Jeżeli szukasz faceta na całe życie, to unikaj tych znaków zodiaku. Kilka z nich zupełnie nie nadaje się do długotrwałych relacji, więc możesz się bardzo rozczarować. Chyba że także nie jesteś długodystansowcem. Zanim dokonasz wyboru, upewnij się, kto będzie dla ciebie najwłaściwszy!

Znaki zodiaku, które nie nadają się do trwałych związków

Ryby – mężczyźni spod znaku Ryb zupełnie nie potrafią wytrwać z jedną partnerką dłużej niż kilka miesięcy. Są fanami krótkich, ale intensywnych znajomości. Nienawidzą obietnic, a tym bardziej deklaracji na całe życie.

Każdy dzień to dla nich nowa bajka, którą niekoniecznie chcą tworzyć z tą samą księżniczką u boku. Ryby są lekkoduchami, nie szukaj u nich stabilności i bezpiecznej przystani.

Koziorożec – Koziorożec powie ci wszystko, co chcesz usłyszeć, ale na pewno nie to, że zostanie z tobą już na zawsze. Mężczyźni spod znaku Koziorożca uwielbiają kobiety do tego stopnia, że nie potrafią zdecydować się na jedną partnerkę, dlatego bardzo często je zmieniają.

Waga – Wagi to skomplikowane jednostki. Z jednej strony marzą o stabilizacji, natomiast z drugiej strony nie wyobrażają sobie siebie w roli męża, a tym bardziej ojca. To tykająca bomba, z którą nie wiadomo co zdarzy się za chwilę. Uważaj, bo Wagi są bardzo niezdecydowane.

Skorpion – Jeżeli szukasz wiernego partnera na całe życie, zastanów się dwa razy, zanim wejdziesz w związek ze Skorpionem. Mężczyźni spod tego znaku mogą wysyłać bardzo sprzeczne sygnały.

Nie zawsze ich zachowanie jest adekwatne z tym, co tak naprawdę czują i myślą, dlatego musimy być bardzo ostrożne. Jeżeli mamy do czynienia ze Skorpionem, lepiej nie podejmować pochopnych decyzji.

Lew – Mężczyźni spod znaku Lwa będą walczyć o ciebie jak o największy skarb. Jednak kiedy uznają, że mają cię w garści, nie licz na zainteresowanie z ich strony. Lwy to zdobywcy, którzy są obok, dopóki mają o co się starać.

Jak widać, wybór partnera na całe życie nie jest prostą sprawą. Natomiast teraz już wiesz, z kim na pewno nie stworzysz długiej relacji!

Zobacz zdjęcia:

znaki zodiaku
fot. unsplash.com/Tyler Nix

Znaki zodiaku mogą zdradzić naprawdę wiele.

znaki zodiaku
fot. pexels.com/Andrea Piacquadio

Niektóre znaki zodiaku nie nadają się na partnerów na całe życie.

znaki zodiaku
fot. pexels.com Yasin Gündogdu

Lepiej uważaj, zanim podejmiesz niewłaściwą decyzję.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

P.o. Kierowniczki sekcji Lifestyle. Absolwentka Humanistyki cyfrowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.