Znaki zodiaku, które doskonale posługują się sztuką uwodzenia, pochodzą z różnych żywiołów. Ich największą mocą jest pewność siebie i świadomość swojego ciała. Niektórzy jego przedstawiciele potrafią uwieść tak, aby było wrażenie, że to oni zostali poderwani. Sprawdź, czy może jesteś wśród nich, albo czy dałaś złapać się w pułapkę. 

Znaki zodiaku, które specjalizują się w uwodzeniu, są bardzo sprytne. To silne i pewne siebie osobowości, które nie boją się bliskości, flirtu, ale też krótkiego zaangażowania, które szybko może się zakończyć.

Znaki zodiaku – najlepsi uwodziciele

Na pierwszym miejscu musi znaleźć się Baran, który jest absolutnie zakochany w fizycznej bliskości. Ponadto ten znak uwielbia podziwianie i adorację. Łatwo jest mu uwieść partnerkę czy partnera, bo w dzisiejszych czasach mało kto prawi sobie wyszukane komplementy. Jego tajemniczą bronią jest też romantyzm. Baran uwodzi, zapraszając na romantyczną randkę przy świecach albo w miejsce, które zapiera dech w piersiach. Później nie musi wiele robić, by partnerka rzuciła mu się w ramiona.

Strzelec to kolejny pośród namiętnych znaków. Jego mistrzowskie umiejętności polegają na pewności siebie i bardzo cennej rzeczy. Mianowicie strzelce wiedzą czego chcą i nie mają potrzeby owijać w bawełnę swoich pragnień. Mężczyzna spod tego znaku po prostu chwyta swoją wybrankę w ramiona i spełnia wszystkie jej oczekiwania.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  1. Mąż całymi dniami siedział w garażu. Jego żona słyszała tylko hałasy, w końcu poznała prawdę
  2. Odkryto wielką tajemnicę ojca małej Madzi. Niewiarygodne
  3. Majtki z kieszonką. Zastanawiałeś się po co istnieje? Odpowiedz mocno zaskakuje

Bardziej skomplikowany flirt

Koziorożec może pochwalić się sposobem na ofiarę. Otóż mężczyzna spod tego znaku uwielbia być zdominowany, jednocześnie wpływając na scenariusz wydarzeń. Zawsze podrywa silne i piękne kobiety, by potem bez ustanku je podziwiać. Kobieta Koziorożec natomiast jest bardzo odważna i umie słuchać, zna wiele prostych sztuczek, przez które mężczyźni nie mogą oderwać od niej wzroku.

Skorpion to typ bardzo oryginalny. Sam wybiera osobę, na której mu zależy i prowokuje do tego, by ona sama go poderwała! W ten sposób nie pokazuje od razu swojego uwielbienia do dominacji. Na początku dostosowuje się do drugiej osoby, zgadza się na spędzanie czasu według gustu wybranej osoby. Gdy zyska całkowitą pewność, że osoba mu się podoba, przejmuje pałeczkę nad całą relacją.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku
pexels.com/ Andrea Piacquadio

Koziorożce nie boją się być zdominowane.

znaki zodiaku
pexels.com/Rodolfo Clix

Baran uwielbia podziwiać i nie ma kłopotu z prawieniem komplementów, dlatego wszystkie kobiety go uwielbiają. 

unsplash.com/Fezbot2000

Kobiety skorpiony są jak modliszki, same wybierają sobie partnerów… a potem pozwalają się poderwać. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dziennikarz TVP ma problemy ze zdrowiem. Trafił do szpitala
  2. Pociąg w Warszawie pilnie zatrzymany. Nieoficjalnie: mogło chodzić o zakażenie chorobą, na miejscu służby
  3. Michał Wiśniewski ma nową wokalistkę w „Ich Troje”. To jedna z jego czterech żon
  4. Miss w latach 30. i 40. Zabawne, jak wiele się zmieniło w wyborze najpiękniejszej kobiety świata
  5. Agnieszka Kaczorowska pokazała nowy dom. Wnętrze ocieka luksusem
  6. Powód jest spektakularny. Włożyła kawałek cebuli do skarpetki i poszła spać, ogrom korzyści ją zdumiał

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl