Znaki zodiaku z najwyższym IQ to prawdziwi wybrańcy. Potrafią przejrzeć swojego rozmówcę i zrozumieć jego intencję w mgnieniu oka. Nie potrzebują do tego żadnych specjalnych sztuczek, mają po prostu świetnie zbudowaną intuicję i inteligencję dostrzegającą najmniejsze szczegóły. Lepiej z nimi nie zadzierać!

Znaki zodiaku, przed którymi nic się nie ukryje, są dlatego wyjątkowe, że patronujące im gwiazdozbiory obdarzyły je prawdziwym darem dostrzegania i łączenia faktów, na które nikt inny nie zwróciłby uwagi. 

Znaki zodiaku z ponad przeciętną inteligencją

Wybitna inteligencja, bystrość i jasność umysłu. O to ich naczelne cechy. Lepiej nie wdawać się z nimi w ścieżkę wojenną. Warto natomiast czerpać z ich ogromnej energii i potencjału umysłu.

Koziorożec

Koziorożec cechuje się wspaniałomyślnością. Ma otwarte serce i ogromną wrażliwość. Jednocześnie dość dużą dawkę uporu i charakteru. On szybciej niż wszyscy inni jest w stanie przewidzieć to, co się wydarzy. Swoje obserwacje opiera na podstawie krótkiej analizy sytuacji. Koziorożce zazwyczaj wykorzystują tę umiejętność w pozytywnym kontekście, gdyby wybrały ją do złych celów, cóż, nie brałyby jeńców.

Panna

Każdy, kto zna kogoś spod tego znaku, może potwierdzić, że panny są dość wycofane, zachowawcze i mają skłonności do perfekcjonizmu. Nic więc dziwnego, że stają się bystrymi obserwatorami. Gdy ktoś próbuje ich oszukać, dostrzegają najmniejsze cechy świadczące o takiej próbie. Panny uwielbiają pracę umysłową, dzięki której stają się jeszcze bardziej mądre i spostrzegawcze. Poddawanie swojej inteligencji trudnym próbom to dla nich sama przyjemność. 

  1. Minister Zdrowia ujawnił, co się stanie gdy zrezygnujemy z restrykcji na Wielkanoc. Okropna wizja
  2. Linie na nadgarstkach zdradzają prawdę o zdrowiu. Tylko nieliczni zaliczają się do najszczęśliwszej grupy
  3. Lekarz pokazał, jak zrobić maseczkę ochronną z koszulki. Zajmuje niecałą minutę

Lepiej z nimi nie zadzierać

Bliźnięta

Bliźnięta często wybierają zawody, w których mogą realizować swoje instynkty niesienia pomocy. To znaki, które uwielbiają poświęcenie, ale też ryzyko. Swoją bystrość i zdolność obserwacji potrafią wykorzystać w każdej chwili. To mocne charaktery, które lubią rządzić, choć nigdy się do tego nie przyznają. Nauka przychodzi im z dużą łatwością. Chłoną wiedzę jak gąbka i czynią z niej szybki pożytek. Bliźnięta jednak często przekładają serce nad rozum. Gdy rządzą nimi emocje, stają się niebezpieczne. Bliźniaki najczęściej znajdziemy wśród stanowisk dyrektorskich i kierowniczych.

Waga

To znak, który ma ogromny potencjał umysłu. Dobrze wyćwiczona waga cechuje się fantastyczną pamięcią i uwielbieniem nauki. Najbardziej cieszy ją rozwiązywanie zagadek i wyzwania logiczne. Nie jest łatwo jej cokolwiek wmówić, to znak, który nie jest podatny na wpływy. Gdy jest czegoś pewna broni swoich racji. Jej wybitne IQ wyróżnia ją na tle innych znaków i często czyni przywódcą. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku
fot. unsplash.com/Lucrezia Carnelos

Wagi uwielbiają rozwiązywać problemy i zagadki logiczne. Ich ukochanymi książkami są kryminały, zabójcę wskazują już w połowie takiej książki.

znaki zodiaku
fot. pexels.com/ Elijah O’Donnell

Panny są zawsze trochę wycofane. Kiedy inni myślą, że są nieobecne, one dokonują obserwacji i błyskawicznej analizy.

znaki zodiaku
pixabay.com

Bliźnięta mają podwójną naturę. Wielkie serce i wyrozumiałość przeplatają z bezdyskusyjnością i pewnością siebie. Te znaki uczą się z prędkością światła i szybko osiągają wysokie wyniki w pracy, prześcigając kolegów z większym stażem. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kościół na Mazowszu zamknięty. Sześciu duchownych zakażonych koronawirusem
  2. Są jedynymi turystami na całej wyspie. Para utknęła przez epidemię w prawdziwym raju
  3. Nie żyje kolejny polski dziennikarz. Był bliskim przyjacielem wielu gwiazd, prokuratura bada sprawę
  4. Są jedynymi turystami na całej wyspie. Para utknęła przez epidemię w prawdziwym raju
  5. Byłeś szczepiony w dzieciństwie? Jest szansa, że to cię uratuje przed koronawirusem
  6. Ratownik medyczny ujawnił prawdę o testach na wirusa. Wstrząsająca relacja, o tym się nie mówi
Poprzedni artykułPrzyłapali Agatę Dudę i zrobili jej kompromitujące zdjęcia. Wielka burza, wielu jej nie wybaczy
Następny artykułNowa propozycja Komisji Europejskiej ws. zamknięcia granic UE. Polska zamknięta na dłużej?
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl