Znaki zodiaku mówią wiele o charakterze człowieka. Zdradzamy, pod którymi z nich urodzili się najlepsi kandydaci na męża. Są ich tylko trzy, a niemal wszystko na ich temat jest zapisane w gwiazdach. Wiążąc się tymi facetami, każda kobieta może liczyć na idealny związek.

Tylko trzy znaki zodiaku mają zadatki na idealnego partnera. Każdy z nich to mieszanka najlepszych cech, która zachwyci każdą kobietę. Związki z tymi facetami będą udane, długie i ekscytujące, a ich partnerki nigdy nie będą mogły narzekać na nudę, samotność czy brak romantycznych uniesień.

Znaki zodiaku, które są najlepszymi kandydatami na męża

Nie każdy znak ma w sobie potencjał na idealnego faceta. Tylko trzy z nich dają gwarancję udanego i długiego związku. Powinna je znać każda kobieta, która poszukuje najlepszego partnera i chce dobrze wybrać swojego przyszłego męża. Spotykając się z nimi, można liczyć na istny raj na ziemi.

Strzelec

Każdy Strzelec to osobowość stabilna, lojalna i skupiająca się na swoim związku. Nie mają skłonności do kłamstw i brzydzą się zdradą. Liczy się dla nich tylko ukochana i nie mają ochoty nawet spoglądać na inne. Strzelce wyróżniają się wielkim sercem i wrażliwością, ale są też męscy i zawsze gotowi stanąć w obronie swojej partnerki.

znaki zodiaku
fot. Dương Trí, unsplash.com

Koziorożec

Mężczyźni spod znaku Koziorożca są romantyczni i uwielbiają spełniać zachcianki swoich wybranek. Przy okazji są też odpowiedzialni i twardo stąpają po ziemi, dlatego każda kobieta może się czuć bezpieczna u ich boku. Są też idealnym materiałem na ojca. Kochają dzieci i z czułością się nimi opiekują.

znaki zodiaku
fot. Jared Sluyter, unsplash.com

Ryby

Ryby mogą nosić swoje żony na rękach i nigdy nie będą narzekać. Każda Ryba zawsze znajdzie czas dla swojej ukochanej i zadba o to, aby nigdy się nie nudziła. Uśmiech na jej twarzy to dla niego priorytet, dlatego chętnie zabierze ją na zakupy, do kina i przygotuje romantyczną kolację nie tylko z okazji rocznicy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Od 12-letniego Aleksandra żądają 2,5 mln złotych. Rodzice tłumaczą go chorobą
  2. Dzieci są szczególnie narażone na działanie smogu. 7 porad, jak chronić dziecko przed smogiem
  3. Jak dobrać buty do sukienki? Ponadczasowe połączenia, które nie wychodzą z mody
  4. Ojciec przez 13 lat zostawił kwiaty w miejscu śmierci syna. Pewnego dnia odkrył tajemniczą notkę
  5. Uszyła suknię ślubną ze skrawków i odpadów. Kiedy zobaczyli ją na ślubie, wszystkim opadły szczęki do samej ziemi
  6. Anna Przybylska na długo przed śmiercią miała sen, który ją przeraził. Jakiś czas później spełnił się co do joty
Poprzedni artykułBorys Szyc znów zostanie tatą! Jego narzeczona, Justyna Nagłowska, jest w ciąży
Następny artykułZdjęcia czarnych kotów przyprawiają o gęsią skórkę. Internauci twierdzą, że wyglądają jak z horroru
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.