Znaki zodiaku wiele mówią o różnych naszych cechach charakteru. Jesteśmy uprzejmi, pewni siebie, nie najlepiej radzimy sobie w związkach — niezależnie od tego, która z tych cech nas najlepiej opisuje, możemy być pewni, że już dawno została zapisana w gwiazdach. Tak samo jak to, kto jest najzłośliwszą osobą w towarzystwie. Czy to na pewno nie ty?

Wiadomo, że nikt nie lubi słuchać o sobie przykrych rzeczy, nawet jeśli są prawdziwe. Jednak czasami warto pozwolić sobie, na zostanie skrytykowanym. Szczególnie te znaki zodiaku powinny od czasu do czasu przyjrzeć się swojemu zachowaniu i swojemu charakterowi. Może po pomoże nam się poprawić?

Najbardziej złośliwe znaki zodiaku

Wodnik

Pewnie wydaje ci się, że nigdy nie powinnaś znaleźć się na tej liście, bo zawsze jesteś przecież grzeczna i uczynna. To prawda, czasami ciężko cię przejrzeć, ale pamiętaj, gwiazdy doskonale znają twoje intencje. 

Lew

Lew często miewa dobre intencje, ale jeśli chodzi o złośliwe znaki zodiaku, niestety, często wysuwa się na prowadzenie. Nigdy nie nauczy się, że ironia to nie jest jego mocna strona. Dobra rada dla Lwa: czasami lepiej nic nie powiedzieć, niż powiedzieć o jedno słowo za dużo. 

Waga

Dla swoich bliskich Waga wejdzie w ogień, ale to tylko podczas sytuacji kryzysowych. Na co dzień najlepiej zostawić ją w spokoju, ponieważ usposobienie Wagi jest mocno kocie. Woli chadzać swoimi ścieżkami, a zdenerwowana pokaże pazurki.

Bliźnięta

Choćbyś nie wiadomo jak się starała, nigdy nie będziesz najsympatyczniejszą osobą na świecie. Ironia i opryskliwość to często twój mechanizm obronny.

Panna

Można by się zdziwić, że Panna znajduje się na tej liście, ale to prawda. Jeśli chodzi o najbardziej złośliwe znaki zodiaku, to z pewnością jest pośród nich, chociaż bardzo dobrze się maskuje. Wie, jak używać słodkich słówek, w taki sposób, by wbite zaraz później szpile zabolały jeszcze bardziej.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku
facebook.com/pg/meangirls

Te znaki zodiaku to prawdziwe wredne dziewczyny. 

znaki zodiaku
facebook.com/pg/meangirls

Czasami same nie kontrolują swojego zachowania. 

znaki zodiaku
facebook.com/pg/meangirls

Lepiej nie wchodzić im w drogę. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sklep w Niemczech wpadł na oburzający pomysł. Interweniowała polska ambasada w Berlinie
  2. Odkopali naczynie sprzed 800 lat, w którym były nasiona. Zasadzili je, efekt przeszedł ich najśmielsze oczekiwania
  3. Nie żyje piękna modelka. Jej ciało znaleziono na plaży, osierociła 2-letniego synka
  4. Pomysłowe zaręczyny zakończyły się tragedią. Niedoszła narzeczona napisała przejmujący post
  5. Wszyscy patrzyli tylko na prześwitującą kreację 29-letniej żony 69-letniego Apoloniusza Tajnera
Poprzedni artykułNie żyje piękna modelka. Jej ciało znaleziono na plaży, osierociła 2-letniego synka
Następny artykułŚwiąteczne paznokcie. Jak wykonać najmodniejsze wzory?
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego