Znaki zodiaku wbrew pozorom mogą naprawdę wiele powiedzieć o nas samych. Zastanawiałyście się kiedyś, które z nich są najbardziej buntownicze? Nie ulega wątpliwości, że osoby takie najbardziej na świecie uwielbiają wolność, nie znoszą ograniczeń i zdecydowanie lepiej na nich uważać. Szczególne, kiedy mają gorszy dzień. Koniecznie sprawdź, czy masz takie osoby w swoim najbliższym otoczeniu!

Pewnie każda z was zgodzi z faktem, iż każdy ze znaków posiada swoje własne cechy charakteru, które to czynią go wyjątkowym i niepowtarzalnym. Tym razem pragniemy wam przedstawić znaki zodiaku, których temperament jest naprawdę ognisty, a osoby takie określone są mianem prawdziwych buntowników. A ty należysz do tej grupy?

Najbardziej buntownicze znaki zodiaku

Baran

Osoby spod znaku Barana uznawane są za jedne z najbardziej upartych istot. Uwielbiają chodzić własnymi ścieżkami i nienawidzą ograniczeń. Są swego rodzaju indywidualistami, którzy pragną żyć w 100% po swojemu. Uwielbiają zbierać doświadczenia i poznawać nowych ludzi, niekoniecznie tworząc z nimi trwałe pary. 

Lew

Lwy są naprawdę mocno przewrażliwione na swoim punkcie. Nienawidzą, kiedy ktoś podważa ich zdanie i autorytet. Nawet gdy faktycznie nie mają racji, będą twardo bronić swoich argumentów i zrobią wszystko, aby tylko nie ponieść klęski. W związku są stanowcze i lubią stawiać na swoim.

Koziorożec

Pod względem charakteru Koziorożce uznane są za jedne z najtrudniejszych znaków. Osoby te ślepo przekonane o swojej nieomylności. Bez względu na sytuację uważają się za najmądrzejsze i wszechwiedzące jednostki. W związku są bezkompromisowe i lubią drążyć – lubią mieć ostatnie zdanie.

Strzelec

Strzelce nie znoszą nudy i rutyny. Przez całe swoje życie poszukują zmian i możliwości rozwoju. Osoby spod tego znaku słyną ze swojej impulsywności i kochliwości. To właśnie Strzelce (wg statystyk) mają na swoim koncie najwięcej rozwodów. W życiu kierują się zasadą łatwo przyszło, łatwo poszło.

Wodnik

Osoby spod tego znaku mocno cenią sobie wolność i niezależność. Małżeństwo i stały związek jest dla nich formą ograniczenia. Jednakże nie oznacza to, że dotrzymanie wierności jest dla nich problemem. Otóż nie. Poczucie wolności i swobody jest dla nich niekwestionowanym priorytetem. 

Panna

Panny słyną ze swoich wygórowanych oczekiwań względem swojego partnera. Dodatkowo są pedantyczne, wszystko musi być wykonywane pod ich dyktando. Uwielbiają krytykować i wskazywać błędy innych. O wiele lepiej czują się jako wolne jednostki. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Znaki zodiaku
rawpixel.com @Teddy Rawpixel

Strzelce cenią sobie wolność i swobodę!

Znaki zodiaku
Unsplash.com @saksham

Barany uwielbiają chodzić własnymi ścieżkami. 

Znaki zodiaku
Unsplash.com @mylestan

Lwy mogą być bardzo przewrażliwione na swoim punkcie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie tylko Michał Wiśniewski. Polskie gwiazdy w biznesie utopiły fortunę
  2. Beata i Majka nie chciały wychodzić z domu, wstydziły się tego, jak wyglądają. Wszystko odmienił jeden dzień 
  3. Znaki zodiaku o wielkim sercu. To prawdziwe diamenty
  4. Znaki zodiaku, które są najbardziej intrygujące. Obok nich nie da się przejść obojętnie
  5. Horoskop dla tych 4 znaków zodiaku to pasmo szczęścia i sukcesów. Jesień zacznie się dla nich z przytupem
  6. Znaki zodiaku i ich ulubione pozycje. Lew uwielbia akrobacje, a Rak stawia na klasykę
  7. Znaki zodiaku, które są najbardziej intrygujące. Obok nich nie da się przejść obojętnie

 

Poprzedni artykułWażyła 170 kg i nie była w stanie funkcjonować. Jedno wydarzenie odmieniło jej życie na zawsze
Następny artykułAlbert Wójcik: kim jest? Młody biznesmen i miłośnik zwierząt
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.