Znaki zodiaku ponoć określają nasz charakter i osobowości. Czasami ciężko się z tym nie zgodzić. Do których z nich, przypisane jest przerośnięte ego? Dowiedz się, kto z twoich bliskich jest urodzonym narcyzem, a z pewnością unikniesz wielu konfliktów.

Pewność siebie jest niezwykle ważną i pożądaną cechą. Jednak należy pamiętać, że jej przerost jest równie szkodliwy co jej brak. Te 4 znaki zodiaku zdecydowanie cierpią na wybujałe ego! Jeżeli jednak znalazłaś się w ich gronie, nie martw się, może dzięki temu lepiej zrozumiesz siebie? W końcu to ty jesteś królową!

Lew

Zodiakalne lwy to prawdziwe księżniczki i książęta! Uwielbiają skupiać na sobie uwagę otoczenia i wykorzystają do tego każdą sytuację. Jednego możemy im pozazdrościć — lwy naprawdę kochają siebie! Mają świadomość swoich wad, ale nawet z nich potrafią być niezwykle dumne.

Koziorożec

Osoby spod znaku koziorożca to karierowicze w pogoni za sukcesem. Mają obsesję na punkcie bycia najlepszym. Koziorożec uwielbia się przechwalać i potrafi naprawdę nieczysto grać. Wszystko po to, by połechtać swoje wielkie, ale jednocześnie kruche ego. Jednak dzięki pragnieniu sukcesu, docenia każdą z otrzymanych szans.

Wodnik

Wodniki, to ludzie przekonani o swojej wyższości. On po prostu wie, że jest najlepszy, a jego czarujący charakter jedynie mu to ułatwia. Wodnik lubi podkreślać swoją oryginalność i wyjątkowość, dlatego nie licz, że kiedykolwiek wybierze się z tobą na typową, romantyczną komedię. Pogarda dla mainstreamu to jego życiowa dewiza.

Baran

Baran to prawdziwy narcyz! Osoby spod tego znaku zodiaku w nikogo nie są zapatrzone tak, jak w siebie. Liczą się przede wszystkim z własnym zdaniem, nie zważając przy tym na uczucia innych. Jedno co trzeba im przyznać to ogromna determinacja. Jeżeli baran wytyczy sobie cel, możesz być pewna, że go osiągnie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Znaki Zodiaku
unsplash.com/Ashton Mullins

Lew, Koziorożec, Wodnik i Baran — te cztery znaki zodiaku mają naprawdę przerośnięte ego.

pixabay.com, Quique

Choć horoskop to przede wszystkim zabawa, warto sprawdzić, czy aby na pewno gwiazdy nie mają racji.

znaki zodiaku
Fot. Bree Bigelow, unsplash

Czy to ktoś z twoich bliskich? A może sama jesteś urodzoną księżniczką?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Napój oczyszczający tętnice. Wystarczy pić dwa razy dziennie
  2. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  3. Był pewien, że cała jego rodzina zginęła w czasie wojny. W wieku 102 lat odnalazł bratanka
  4. Meghan Markle zarobi miliony na odejściu z Rodziny Królewskiej. To będą łatwe pieniądze, zaskoczeni?
  5. Córka wróciła z czymś dziwnym we włosach. Gdy matka odgarnęła jej pasma, aż odskoczyła z obrzydzenia
  6. Niepokojące doniesienia mediów. Stan Dody jest coraz gorszy, trafi do szpitala?

źródło: cosmopolitan.pl

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.