Znaki zodiaku mają supermoce? Według niektórych każdy człowiek posiada tzw. szósty zmysł i ukryte supermoce, czyli ponadprzeciętne umiejętności. Zastanawiało was kiedyś, jakie ukryte zdolności mają poszczególne znaki

W tym artykule przybliżymy wam fascynujący świat supermocy, które ma każdy znak zodiaku. Te ponadprzeciętne umiejętności są głęboko schowane i tylko czekają na to, by zostać odkryte! Zobaczcie sami.

Znaki zodiaku i ich supermoce. Czy wszyscy mamy szósty zmysł?

BARAN

Osoby spod znaku Barana są bardzo ambitne i prą do przodu nie zważając na przeciwności losu. Ich ukrytą supermocą jest nadludzka siła, która dosłownie może pomóc im przenieść góry.

BYK

Byki rozkoszują się ziemskimi przyjemnościami i smakują życie za pomocą wszystkich pięciu…a właściwie to sześciu zmysłów. Ich wyjątkowa supermoc pozwala na kontrolowanie 5 zmysłów innych osób. Błogosławieństwo czy przekleństwo?

BLIŹNIĘTA

Bliźnięta są gadatliwe i towarzyskie, przez co łatwo zjednują sobie ludzi. Supermoc, jaką mogą poszczycić się osoby spod tego znaku to czytanie w myślach – może znajomość myśli innych sprawia, że tak łatwo jest Bliźniętom nawiązywać łatwo kontakt z innymi?

RAK

Raki są osobami wrażliwymi i delikatnymi, które uwielbiają rozpamiętywać przeszłość. Ich zamiłowanie do sentymentu wynika z ukrytej supermocy, jaką jest możliwość podróży w czasie. Najczęściej jednak robią to nieświadomie, we śnie.

LEW

Każdy, kto zna Lwa wie, że ten znak zodiaku uwielbia być w centrum zainteresowania. Lwy to urodzeni przywódcy – w osiąganiu swoich celów pomocny okazuje się ich ukryty dar, którym jest kontrola umysłów. Lwy potrafią wpłynąć na decyzję innych i chętnie to wykorzystują, głównie do swoich własnych celów.

PANNA

Panny uwielbiają porządek, organizację oraz jak nikt inny potrafią dbać o zdrowie. Wiedzą wszystko o tym, jak się odżywiać, jak ćwiczyć i jak pracować nad swoim charakterem, by być szczęśliwym. Ich ukrytą supermocą jest uzdrawianie, dlatego Panny są świetnymi lekarzami, pielęgniarkami i mistrzami Reiki!

Czy ludzie mają supermoce?

WAGA

Wagi są dyplomatycznie i bardzo nie lubią opowiadać się po żadnej z konfliktowych stron, wybierając raczej pozycję neutralną. Jednocześnie są świetnymi mediatorami, w czym na pewno pomocna jest ich supermoc, jaką jest… wyłapywanie prawdy. Wagi są chodzącym wykrywaczem kłamstw. 

SKORPION

Mało które znaki zodiaku są tak emocjonalne i tajemnicze jak Skorpiony. W ich żyłach oprócz krwi płynie intensywność i mistycyzm. Ich wyjątkową supermocą jest ponadprzeciętna empatia, dzięki której są w stanie odczuwać to, co czują inni, nawet jeżeli fizycznie dzieli ich tysiąc kilometrów. 

STRZELEC

Strzelec jest nie tylko miłośnikiem przygód o wielkim poczuciu humoru, ale również uwielbia… wiedzę. Znany jako naczelny filozof zodiaku Strzelec z łatwością przyswaja nowe informacje, a jego ukrytą supermocą jest umiejętność nazywana z francuskiego claircognizance, czyli jasnowidzeniemStrzelec po prostu wie, choć sam nie ma pojęcia skąd.

KOZIOROŻEC

Nie ma chyba znaku zodiaku, który byłby tak zdyscyplinowany i wytrwały, co Koziorożec. Jego wyjątkowa supermoc, którą jest jasnowidzenie (przewidywanie przyszłości) pomaga mu podejmować trafne i mądre decyzje. 

WODNIK

Wodniki są wielkimi indywidualistami. Cenią wolność i potrafią być samowystarczalne. Doskonale dostosowują się do zmieniających się sytuacji, w czym pomaga im ich ukryta supermoc – Wodniki potrafią przybrać postać każdej osoby lub zwierzęcia

RYBY

Ryby lubią swoje własne towarzystwo i nie przeszkadza im bycie niezauważonymi. Są marzycielami, którzy uwielbiają sztukę, piękno i filozofię. Ich supermocą jest umiejętność bycia niewidzialnymi.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pexels.com

Sentymentalność Raków wynika z ich ukrytej supermocy, jaką jest możliwość podróży w czasie.

pexels.com

Ukrytą supermocą Panien jest uzdrawianie, dlatego są świetnymi lekarzami, pielęgniarkami i mistrzami Reiki.

pexels.com

Wagi są chodzącym wykrywaczem kłamstw. 

znaki zodiaku
pexels.com

Wyjątkowa supermoc Koziorożca, którą jest jasnowidzenie (przewidywanie przyszłości) pomaga mu podejmować trafne i mądre decyzje. 

znaki zodiaku
 pixabay.com @dashapro

Supermocą Ryb jest umiejętność bycia niewidzialnymi.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie tylko Michał Wiśniewski. Polskie gwiazdy w biznesie utopiły fortunę
  2. Jak się ubrać do pracy w szkole? Modne rozwiązania
  3. Jak się ubrać do Paryża? Styl Paryżanek
  4. Jak się ubrać do Peru? Wszystko, co powinnaś wiedzieć
Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.