Znaki zodiaku mają supermoce? Według niektórych każdy człowiek posiada tzw. szósty zmysł i ukryte supermoce, czyli ponadprzeciętne umiejętności. Zastanawiało was kiedyś, jakie ukryte zdolności mają poszczególne znaki

W tym artykule przybliżymy wam fascynujący świat supermocy, które ma każdy znak zodiaku. Te ponadprzeciętne umiejętności są głęboko schowane i tylko czekają na to, by zostać odkryte! Zobaczcie sami.

Znaki zodiaku i ich supermoce. Czy wszyscy mamy szósty zmysł?

BARAN

Osoby spod znaku Barana są bardzo ambitne i prą do przodu nie zważając na przeciwności losu. Ich ukrytą supermocą jest nadludzka siła, która dosłownie może pomóc im przenieść góry.

BYK

Byki rozkoszują się ziemskimi przyjemnościami i smakują życie za pomocą wszystkich pięciu…a właściwie to sześciu zmysłów. Ich wyjątkowa supermoc pozwala na kontrolowanie 5 zmysłów innych osób. Błogosławieństwo czy przekleństwo?

BLIŹNIĘTA

Bliźnięta są gadatliwe i towarzyskie, przez co łatwo zjednują sobie ludzi. Supermoc, jaką mogą poszczycić się osoby spod tego znaku to czytanie w myślach – może znajomość myśli innych sprawia, że tak łatwo jest Bliźniętom nawiązywać łatwo kontakt z innymi?

RAK

Raki są osobami wrażliwymi i delikatnymi, które uwielbiają rozpamiętywać przeszłość. Ich zamiłowanie do sentymentu wynika z ukrytej supermocy, jaką jest możliwość podróży w czasie. Najczęściej jednak robią to nieświadomie, we śnie.

LEW

Każdy, kto zna Lwa wie, że ten znak zodiaku uwielbia być w centrum zainteresowania. Lwy to urodzeni przywódcy – w osiąganiu swoich celów pomocny okazuje się ich ukryty dar, którym jest kontrola umysłów. Lwy potrafią wpłynąć na decyzję innych i chętnie to wykorzystują, głównie do swoich własnych celów.

PANNA

Panny uwielbiają porządek, organizację oraz jak nikt inny potrafią dbać o zdrowie. Wiedzą wszystko o tym, jak się odżywiać, jak ćwiczyć i jak pracować nad swoim charakterem, by być szczęśliwym. Ich ukrytą supermocą jest uzdrawianie, dlatego Panny są świetnymi lekarzami, pielęgniarkami i mistrzami Reiki!

Czy ludzie mają supermoce?

WAGA

Wagi są dyplomatycznie i bardzo nie lubią opowiadać się po żadnej z konfliktowych stron, wybierając raczej pozycję neutralną. Jednocześnie są świetnymi mediatorami, w czym na pewno pomocna jest ich supermoc, jaką jest… wyłapywanie prawdy. Wagi są chodzącym wykrywaczem kłamstw. 

SKORPION

Mało które znaki zodiaku są tak emocjonalne i tajemnicze jak Skorpiony. W ich żyłach oprócz krwi płynie intensywność i mistycyzm. Ich wyjątkową supermocą jest ponadprzeciętna empatia, dzięki której są w stanie odczuwać to, co czują inni, nawet jeżeli fizycznie dzieli ich tysiąc kilometrów. 

STRZELEC

Strzelec jest nie tylko miłośnikiem przygód o wielkim poczuciu humoru, ale również uwielbia… wiedzę. Znany jako naczelny filozof zodiaku Strzelec z łatwością przyswaja nowe informacje, a jego ukrytą supermocą jest umiejętność nazywana z francuskiego claircognizance, czyli jasnowidzeniemStrzelec po prostu wie, choć sam nie ma pojęcia skąd.

KOZIOROŻEC

Nie ma chyba znaku zodiaku, który byłby tak zdyscyplinowany i wytrwały, co Koziorożec. Jego wyjątkowa supermoc, którą jest jasnowidzenie (przewidywanie przyszłości) pomaga mu podejmować trafne i mądre decyzje. 

WODNIK

Wodniki są wielkimi indywidualistami. Cenią wolność i potrafią być samowystarczalne. Doskonale dostosowują się do zmieniających się sytuacji, w czym pomaga im ich ukryta supermoc – Wodniki potrafią przybrać postać każdej osoby lub zwierzęcia

RYBY

Ryby lubią swoje własne towarzystwo i nie przeszkadza im bycie niezauważonymi. Są marzycielami, którzy uwielbiają sztukę, piękno i filozofię. Ich supermocą jest umiejętność bycia niewidzialnymi.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pexels.com

Sentymentalność Raków wynika z ich ukrytej supermocy, jaką jest możliwość podróży w czasie.

pexels.com

Ukrytą supermocą Panien jest uzdrawianie, dlatego są świetnymi lekarzami, pielęgniarkami i mistrzami Reiki.

pexels.com

Wagi są chodzącym wykrywaczem kłamstw. 

znaki zodiaku
pexels.com

Wyjątkowa supermoc Koziorożca, którą jest jasnowidzenie (przewidywanie przyszłości) pomaga mu podejmować trafne i mądre decyzje. 

znaki zodiaku
 pixabay.com @dashapro

Supermocą Ryb jest umiejętność bycia niewidzialnymi.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie tylko Michał Wiśniewski. Polskie gwiazdy w biznesie utopiły fortunę
  2. Jak się ubrać do pracy w szkole? Modne rozwiązania
  3. Jak się ubrać do Paryża? Styl Paryżanek
  4. Jak się ubrać do Peru? Wszystko, co powinnaś wiedzieć
Poprzedni artykułAgata: „Pozwoliłam 15-letniej córce zamieszkać z chłopakiem. Rodzina uważa, że oszalałam”
Następny artykułAnna Mucha o pikantnych scenach w „M jak miłość”. Zdradziła sekret produkcji
Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.