Lelum.pl > Samo Życie > Znaki zodiaku i ich największe wady i zalety w randkowaniu. Niektóre zodiaki potrafią wszystko zepsuć
Karina Sulich
Karina Sulich 11.02.2020 12:16

Znaki zodiaku i ich największe wady i zalety w randkowaniu. Niektóre zodiaki potrafią wszystko zepsuć

znaki zodiaku
Fot. Disney „Zakochany kundel”

Znaki zodiaku charakteryzują się poszczególnymi cechami, które mogą świadczyć o wielu rzeczach, a nawet o tym jak randkują. Niektóre z nich są mistrzami flirtu, inne potrafią zepsuć wszystko.

Randki potrafią być stresujące i choć nie raz dokładamy wszelkich starań, a w naszej głowie układamy setki scenariuszy, zawsze coś może pójść nie po naszej myśli. Okazuje się, że wcale nie jest to przypadek. Niektóre znaki zodiaku po prostu nie potrafią się umawiać, kiedy inne są w tym prawdziwymi mistrzami i z każdego spotkania wychodzą obronną ręką.

Jak randkują znaki zodiaku?

Znaki zodiaku randkują lepiej lub gorzej. Okazuje się, że to kolejna umiejętność, która została zapisana nam w gwiazdach. Jeżeli nie jesteś mistrzem randek — nie ma o co się martwić. Warto jednak wiedzieć, na co się nastawić. Jak na randkach zachowują się Ryby, Strzelec a jak Rak? Z którym zodiakiem spędzimy najlepszy wieczór życia i czy sami jesteśmy jednymi z mistrzów podrywu?

  1. Nie żyje gwiazdor TVP. Widzowie go kochali, poruszające słowa Marty Manowskiej
  2. W Bydgoszczy znaleziono ciała bliźniąt. Ich matka jest w ciężkim stanie, próbowała odebrać sobie życie

Znaki zodiaku: wady i zalety randkowania

Ryby

Znaki zodiaku takie jak Ryby, charakteryzują się ogromną kreatywnością i wyobraźnią. To bardzo artystyczne dusze, z którymi randka będzie niezapomnianym wspomnieniem. Niestety czasami trudno nad nimi nadążyć.

Baran

Barany są bardzo spontaniczne. Nigdy nie wiadomo gdzie zabiorą nas na randkę i jaką niespodziankę nam zgotują. To świetni kompanii do zabawy, ale ich ognisty, wybuchowy i porywczy temperament sprawia, że szybko dochodzi do awantur czy niepotrzebnych sprzeczek.

Rak

Znaki zodiaku jak Rak to prawdziwy skarb. Te osoby noszą serce na dłoni i zawsze rozwiązują problemy. Na randkach są niezwykle urocze, ale muszą się pilnować. Czasami za bardzo przejmują kontrolę.

Koziorożec

Koziorożec uwielbia rywalizację, wiec na pierwszej rance lepiej unikać wszelkich sportów czy rozgrywek, gdyż może wyjść z tego prawdziwa afera.

Skorpion

Skorpion, który wybiera się na randkę, powinien powstrzymać się nad zbytnim analizowaniem sytuacji. To może wszystko popsuć! Osoby spod tego znaku czytają z ludzi jak z książki i lubią nimi manipulować.

Waga

Waga potrafi flirtować jak nikt inny i jest niezwykle romantyczna. Zanim jednak udasz się z nią na randkę upewnij się, że nie jest w związku. Niektóre znaki zodiaku aż zanadto kochają miłosne zawirowania.

Lew

Randka z Lewem może być istnym rollercoasterem. Choć osoby spod tego zodiaku są niezwykle hojne i lojalne, uwielbiają dramatyzować. Ich nagłe zmiany humoru i załamania mogą wyprowadzić z równowagi niejedną osobę.

Wodnik

Wodnik to idealista, który na rance powinien skupić się na stąpaniu po ziemi. Pamiętaj, że od twoich fantazji bardziej liczą się fakty.

Byk

Niektóre znaki zodiaku chowają się pod grubą skorupą. Tak jest w przypadku Byka. Choć jest niechętny do zmian, charakteryzuje się ogromnym uporem, a pierwsze randki z nim mogą okazać się ciężkie do przebrnięcia, osoba spod tego znaku to prawdziwy i oddany przyjaciel, który może się okazać świetnym partnerem.

Bliźnięta

Bliźnięta na randkach czasami powinny ugryźć się w język. Choć są to osoby niezwykle zabawne i otwarte, zdarza im się szybciej mówić niż myśleć i lubią plotkować.

Strzelec

Znaki zodiaku takie jak Strzelec to przede wszystkim równowaga. Idąc na randkę pamiętaj, żeby się nie przechwalać. Może to przeważyć na twoją niekorzyść.

Panna

Jeżeli wybieramy się na randkę z Panną, pamiętajmy o komplementach. Osoby spod tego znaku są bardzo cierpliwe i życzliwe, więc wieczór będzie z pewnością udany, jednak muszą usłyszeć, co inni w nich cenią.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku

Niektóre znaki zodiaku to urodzeni randkowicze.

znaki zodiaku

W horoskopie zostało zapisane wszystko.

znaki zodiaku

Warto wiedzieć z kim czeka nas niezapomniany wieczór.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nastolatka wyskoczyła przez szpitalne okno. W rękach trzymała swoje dziecko
  2. Niewyobrażalne sceny w polskim sklepie. Emerytka spojrzała na wędlinę i zalała się łzami
  3. Kobieta trafiła do szpitala z mocnym bólem. Lekarze znaleźli przyczynę choroby między jej nogami. Mogła umrzeć
  4. Arystokratyczne pochodzenie Beaty Tyszkiewicz sprawiało jej kłopoty. Nie chciano jej przyjąć do szkoły
  5. Kotlety schabowe w nowoczesnej formie. To prawdziwy hit, w którym szybko się zakochasz
  6. Krzysztof Cugowski nagle chwycił mikrofon na pogrzebie Lipki. Wszyscy usłyszeli jego słowa, bliscy zalali się łzami

źródło: cosmopolitan.com