Znaki zodiaku to wspaniałe narzędzie do dowiedzenia się o kimś więcej niż nam chce o sobie powiedzieć. Choćby taki delikwent migał się i zaprzeczał zodiakalnym cechom, które mu narzucamy, przed prawdą nie ucieknie. Ale będzie próbował zmienić rzeczywistość, podkoloryzować nasze przypuszczenia i zgubić nasz trop. Które znaki z łatwością kłamią?

Znaki zodiaku podobno motywują nasze działania. Niektóre z nich krętactwo mają już w naturze i niewiele będą umiały z tym zrobić. Mając wiedzę, o ich znaku zodiaku, możemy być bardziej ostrożni i mniej łatwowierni. Sprawdźcie, na które zodiaki lepiej uważać.

Znaki zodiaku, które najlepiej kłamią

Rak

Rak to bardzo ostrożny znak. Nie przepada za zmianami, nie lubi się dzielić, gdy urządzi swoją przestrzeń, nie ma ochoty nigdzie się z niej ruszać. Dlatego jego ciemniejsza strona pojawia się głównie wtedy, gdy ma urządzić scenę zazdrości (koloryzuje stan swojego cierpienia i umęczenia, żeby zatrzymać partnerkę przy sobie), gdy ktoś proponuje mu zmiany, albo ma w planach zostawić go i pójść swoją drogą, rak stanie na rzęsach, żeby wymyślić ckliwą historyjkę, która wzruszy tak, że nie będzie można odstąpić go na krok.

Waga

Waga, choć znak łagodnego usposobienia, bardzo szybko się denerwuje. Bez znaczenia czy nie udaje się jej jakaś błahostka, czy chodzi o poważne dramaty, ciśnienie wagi podnosi się do takiego samego rozgrzanego stopnia. Dlatego kierując się nerwami, będzie koloryzował spotkane go przykrości tak, żeby przez długi czas ciśnienie broń Boże nie opadło. Lepiej dzielić jego opowieści na dwa, albo nawet trzy.

Wodnik

Wodnik to znak osób oryginalnych, trochę odizolowanych od rzeczywistości. To namiętny eksperymentator ludzkich reakcji. Czuje się zawsze poza światem, dlatego pozwala sobie na małe prowokacje. Jednak to znak, który bardzo dba, by nikogo nie skrzywdzić i wie kiedy się wycofać. Jeśli doprowadza cię do szału albo płaczu, a jego mina jest niewzruszona, po prostu urządza sam sobie teatrzyk jednego widza. 

  1. Główny Inspektorat Sanitarny ostrzega przed popularnym produktem. Każdy może mieć go w kuchni
  2. Dziecko urodziło się z siwymi włosami. Rodzice bali się najgorszego

ZDECYDOWANE KŁAMCZUCHY

Bliźnięta

Ten znak ma podwójną naturę. Niestety obie bardzo lubią zmieniać rzeczywistość. Problem w tym, że potem gubią się w swoich wersjach i wpadają z tego powodu w niezłe tarapaty. Bliźnięta w pracy są pracowite, więc chętnie obgadują tych, co ich zdaniem się lenią, a z drugiej strony w domu, nie potrafią ruszyć palcem, bo nie lubią się męczyć. Tak samo z kłamstwami, nagadają sensacyjnych plotek, by następnego dnia z zapałem burzyć się nad ich treścią. 

Skorpion

Pionier w posiadaniu złych cech charakteru. Dlatego nie odmówimy mu bycia kłamcą, który chętnie wykorzysta różne szmugle i machlojki do zapanowania nad tym, nad czym ma właśnie ochotę zapanować, albo posiąść to, co ma właśnie ochotę posiadać. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku
pixabay.com/sasint

Rak będzie ciągle robił wyrzuty swojemu partnerowi, by w końcu skończyć jako ofiara wymagająca opieki.

 

znaki zodiaku
pixabay.com/danielsampaioneto

Uważaj na wodnika, będzie manipulował i zmyślał, żeby popatrzeć sobie na twoje wzburzone reakcje.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Szukała pomocy przez dwa lata. Lekarze stwierdzili, że jest zbyt młoda na raka
  2. Niewyobrażalne sceny w polskim sklepie. Emerytka spojrzała na wędlinę i zalała się łzami
  3. Przepis na domową pizzę. Trik na genialne ciasto, smak jak z najlepszej włoskiej pizzerii
  4. Radosław Majdan zdradził szczegóły porodu żony. Większość par nie ujawnia tak wiele
  5. Iwona Pavlović została blondynką. Na najnowszym zdjęciu nie przypomina siebie
  6. 22-latka weszła do wanny, żeby złagodzić ból. Zamarła, kiedy poczuła, że coś z niej wychodzi

Źródło: magia.onet.pl

 

Poprzedni artykułKolor Pantone 2020 w kolekcji Baldowski
Następny artykułJamnik przyprowadził swoją panią do studzienki. Gdy zajrzała do środka nie mogła przestać płakać
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.