Znaki zodiaku wiele mówią o naszym charakterze i tym, w jaki sposób zachowujemy się w stosunku do innych osób. Nic dziwnego, że możemy z nich dowiedzieć się również tego, jakimi będziemy partnerami. Trochę inaczej wygląda to jednak w przypadku kobiet, a mężczyzn. Jeśli chodzi o nich, to właśnie ci będą najlepszymi mężami.

Czuły i kochający, namiętny i pełen pasji… Każda z nas inaczej wyobraża sobie idealnego męża. Wśród tych panów jednak każda znajdzie kogoś dla siebie. Te znaki zodiaku mogą zupełnie się od siebie różnić, ale z pewnością łączy ich jedno: z nimi można się zestarzeć.

Znaki zodiaku najlepszych mężów

Byk 

Cokolwiek by się stało, Byk nigdy cię nie zdradzi. Dla niego, w życiu najważniejsza jest stabilność. Jeśli go poślubisz, jednego możesz być pewna — zawsze będzie trwał przy twoim boku i wesprze cię w każdej sytuacji. 

Strzelec

Chociaż ma tendencję do bycia zazdrosnym, ten znak zodiaku zapewni ci, że w waszym związku nigdy nie zabraknie romantycznych uniesień. Możesz być pewna, że nigdy nie spotkasz nikogo, kto będzie bardziej tobą zainteresowany niż twój partner

Ryby

Swoją rolę jako męża mężczyzna spod znaku Ryb zawsze będzie traktował bardzo poważnie, niezależnie od tego, czy chodzi o zapewnienie swojej rodzinie stabilności finansowej, czy może o to, żebyś zawsze czuła jego emocjonalne wsparcie. 

Koziorożec

Kiedy się zakocha, nic nie sprawi, że mógłby oderwać od ciebie wzrok. Jego priorytetem jest opiekowanie się tobą — czasami może stać się to dla ciebie męczące, szczególnie jeśli jesteś przyzwyczajona do niezależności. Ale nic się nie martw, Koziorożec zawsze słucha i zawsze bierze pod uwagę twoje prośby.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku
fot. Matthew Bennett, unsplash.com

Z nim możesz się zestarzeć. 

Znaki zodiaku
unsplash.com @henrimeilhac

Wasz związek będzie doskonale się układał. 

żona
canva.com

Przetrwacie wszelkie konflikty. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Papier toaletowy położony na desce klozetowej chroni przed bakteriami? Specjaliści ostrzegają
  2. Anna Jantar byłaby zachwycona. Wnuczka odziedziczyła cechy babci i mamy
  3. Lata temu Barbara Brylska straciła córkę w tragicznym wypadku. Kulisy nagłej śmierci 20-latki
  4. WOŚP zebrał już astronomiczną kwotę. Miliony napływają na konto fundacji z całej Polski
  5. Najbardziej nieudane operacje plastyczne. 10 zdjęć ludzi, którzy zrobili sobie krzywdę
  6. Ich romans wyszedł dopiero po latach. Jaworowicz była zakochana w słynnym polskim piosenkarzu
Poprzedni artykułJak poprawnie myć głowę? Najczęściej popełniane błędy i jak ich uniknąć
Następny artykułNie żyje małżeństwo z Szynycha pod Grudziądzem. Dokonano porażającego odkrycia
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego