Znaki zodiaku, które potrafią sobie poradzić w każdej sytuacji. Nic ich nie zaskoczy, bo zawsze są przygotowane i najbardziej w świecie nie znoszą bierności. Ich przedstawicielki są silne i lubiące działać, a załamywanie rąk, nie leży w ich naturze. 

Znaki zodiaku, które umieją stawić czoła wszystkiemu, nie są wcale spiętymi żandarmami, choć owszem znajdzie się tu osoba o takim usposobieniu. Bez wątpienia to bardzo towarzyskie osobowości, które po prostu… zawsze mają na kogo liczyć!

Znaki zodiaku, które są najbardziej zaradne

Koziorożec

Co jak co, ale Koziorożce mają charakter ze stali, potrafią odnaleźć się w najgorszych tarapatach, bo najbardziej ze wszystkich znaków wierzą w swoją siłę. Nawet jeśli miewają momenty załamania, potrafią odnaleźć w sobie kosmiczną siłę, by chronić siebie i swoich bliskich. Niestety, minusem ich żelaznego charakteru jest spory egoizm.

Bliźnięta

Bliźnięta są niezwykłe, bo jednocześnie rozważne i spontaniczne. Potrafią poradzić sobie w najgorszych tarapatach, bo są po prostu bardzo inteligentne. Bliźnięta mają też wielu przyjaciół i skłonności do wpadania w trudne relacje, na szczęście dzięki swojej bystrości potrafią wykaraskać się ze wszystkiego. 

  1. Oficjalny komunikat sklepów ws. zamknięcia. Ważne: już wiadomo, czy trzeba robić zapasy i gdzie
  2. Mamy przełom ws. koronawirusa? Naukowcy informują o skutecznym leku, jest znany od 70 lat
  3. Ziemniaki są nie tylko pysznym składnikiem obiadu. 10 zastosowań, o których byś nie pomyślał

Te znaki radzą sobie… bo unikają problemów

Panna

Panna jest intelektualistką, przez co ma świetne umiejętności obserwatorskie – dlatego nim nadejdą kłopoty, panna wykona sprawny unik i ominie zbędne zmartwienia. Jeśli je jednak ją dopadną, Panna działa spokojnie, z opanowanymi emocjami i skutecznie. Zadaniowość i perfekcja to jej drugie imiona. 

Byk

Byk wie, czego chce – choć jest bardzo wrażliwy, umie się skupić na sobie, wejrzeć we własne potrzeby i odgadnąć, którędy chce podążać. Dlatego, nawet jeśli trochę się pogubi, lub wpadnie w kłopoty, będzie znał drogę do wyjścia i wyjdzie obronną ręką jako pierwszy. 

Lew

Lew jest bardzo zaradny. Ma zapisaną w genach walkę o samego siebie. Potrafi podjąć szybkie i racjonalne decyzje. Lew cieszy się szacunkiem społeczeństwa i ogromną miłością swojego partnera. Ma wszelkie predyspozycje, by zawsze dać sobie radę.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku
fot. pexels.com/Elly Fairytale

Panna to oaza spokoju, jej zmysłu przewidywania mogą pozazdrościć najlepsi azjatyccy mnisi.

znaki zodiaku
fot. pexels.com/ Moose Photos

Lwy to silne i zdecydowane piękności, z kłopotami radzą sobie doskonale.

znaki zodiaku
fot. pexels.com/ Pixabay

Koziorożec szybko pozbywa się kłopotów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ksiądz nie chce odwołać rekolekcji. Według niego gorszy od koronawirusa jest wirus atakujący duszę
  2. Z ostatniej chwili: Nie żyje kobieta z koronawirusem. 2 tygodnie temu wróciła z Polski na Ukrainę
  3. Naleśniki z mikrofali? Świetny trik na szybkie i pyszne śniadanie
  4. Doda ostro apeluje do innych artystów w sprawie koronawirusa. Nie szczędziła mocnych słów
  5. Poczta Polska broni się przed koronawirusem. Wprowadzono specjalne zabezpieczenia
  6. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce
Poprzedni artykułChihuahua zakochał się w innym zwierzaku. Ciężko się nie rozczulić na ich widok
Następny artykułTesty potwierdziły koronawirusa. Niestety, nie udało się go uratować, właśnie poinformowano, że nie żyje
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.