Lelum.pl > Samo Życie > Znaki zodiaku największych pechowców. Bywam im bardzo ciężko
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 15.01.2020 14:32

Znaki zodiaku największych pechowców. Bywam im bardzo ciężko

Znaki zodiaku
Fot. unsplash.com Ben White

Znaki zodiaku mogą powiedzieć nam wiele ciekawych rzeczy, przepowiedzieć przyszłość. Oczywiście chcielibyśmy, żeby mówiły nam tylko dobrze rzeczy, zapowiadały wielką miłość i jeszcze większe pieniądze. Niestety nic w życiu tak nie działa. Ale jeśli już mamy mieć pecha, to lepiej o tym wiedzieć wcześniej. Ta czwórka pewnie zawsze czuła, że szczęście ich omija.

Nie każdy na tym świecie może być szczęściarzem. W końcu wówczas co właściwie oznaczałoby szczęście? To słowo stałoby się bezwartościowe, gdyby oznaczało po prostu standard. Niestety, nie każdy może uplasować się chociaż pośrodku. Te znaki zodiaku są ponadprzeciętnymi pechowcami.

Znaki zodiaku, które zawsze mają pecha

Rak

Chociaż oczywiście wolałabyś być szczęściarą, twój nieustanny pech w życiu dał ci coś, co mało kto tak naprawdę posiada. Prawdziwą, niepodważalną siłę życiową. Wszystkim niepowodzeniom wychodzisz naprzeciw z dumnie podniesioną głową.

Waga

Uparcie robisz wszystko, żeby przekonać ludzi dookoła siebie, że nie ma czegoś takiego jak przesądy, a przesądy pracują równie ciężko, żeby udowodnić tobie, że powinnaś zacząć zwracać na nie trochę większą uwagę, nawet jeśli i tak w nie nie wierzysz. Nie przechodź może pod każdą możliwą drabiną, a twoje życie stanie się chociaż odrobinę lepsze.

Wodnik

Jeśli istnieje chociaż najmniejsza możliwość, że mogłabyś się o coś potknąć, przewrócić, wylać coś albo to zgubić to z pewnością uda ci się to zrobić. Złośliwość rzeczy martwych to wymówka, którą wypowiadasz każdego dnia. W rzeczywistości, taki los został ci zapisany w gwiazdach.

Bliźnięta

Niestety, tak ja pozostałe te znaki zodiaku, jesteś osobą, której los po prostu nie sprzyja. Chociaż zawsze bardzo się starasz i pracujesz, żeby dotrzeć na sam szczyt, porażki przydarzają ci się częściej niż innym. Nie martw się, to daje ci okazję do nauki.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku

Czasami pech może być przytłaczający, ale dużo nas uczy.

znaki zodiaku

Uważaj na przesądy.

znaki zodiaku

Szukaj wszędzie jasnych stron.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kolor ziemniaka jest istotny dla naszego zdrowia. Szczególnie jednego powinniśmy unikać
  2. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  3. Była żona Pazury: „Pochowałam dwoje dzieci”. Pokazała zdjęcia
  4. Nie żyje aktor „Przyjaciół”. Popełnił samobójstwo, miał 51 lat
  5. Matka wyprowadziła się z domu. Zostawiła w nim swoją roczną córeczkę, wróciła po nią po 10 latach
  6. Witolda Pyrkosza kochały miliony. Zabiła go choroba, którą miało lub będzie mieć większość Polaków