Znaki zodiaku to nieocenione źródło tajemnej wiedzy i skrywanych sekretów. Okazuje się, że znaki zdradzają o wiele więcej, niż mogłoby się wydawać. To właśnie w gwiazdach zapisane jest, które pary nigdy nie powinny być razem. Aby uniknąć kolejnych miłosnych rozczarowań i potoku wylanych łez, koniecznie dowiedz się, jakie są najbardziej toksyczne połączenia znaków zodiaku.

Czytanie horoskopów pozwala nam uchylić rąbka tajemnicy. Dla większości z nas szczególnie ważnymi tematami są praca oraz miłość. Zastanawiasz się, dlaczego niektóre związki potrafią trwać latami, a inne kończą się po kilku tygodniach? Jedyne co pozostało ci po ostatniej miłości to złamane serce? Za wszystko odpowiedzialne są gwiazdy. Poznaj znaki zodiaku, którym po prostu nie jest dane być razem!

Znaki zodiaku, które nie powinny być razem

Byk i Skorpion

Teoretycznie tak powinna wyglądać para idealna. Ich podobne spojrzenie na świat i postrzeganie rzeczywistości powinno być czynnikiem, dzięki któremu uda im się stworzyć zdrową i trwałą relację. Nic bardziej mylnego. Wahania nastrojów, które posiadają obydwa znaki przyczynia się do tego, że sielanka nie trwa zbyt długo. Wystarczy jedna awantura, by padły słowa, których żałować będą do końca życia.

Bliźnięta i Strzelec

Podobno przeciwieństwa się przyciągają. Bliźnięta marzą o związku pełnym romantyzmu i miłosnych uniesień, a Strzelec ponad wszystko ceni sobie wolność i niezależność. To może się udać, ale… tylko przez krótką chwilę. Inne potrzeby i wymagania względem partnera przyczyniają się do tego, że związek Bliźniąt i Strzelca dość szybko zamienia się w toksyczną relację, opartą na krzyku, wyzwiskach i braku zaufania. Całe szczęście każde z nich ma wystarczająco dużo odwagi, by odejść.

To jednak nie wszystko

Panna i Ryby

To jedno z tych miłosnych połączeń, które uwielbia ryzyko. To właśnie dlatego decydują się na związek bez miłości, głęboko wierząc w to, że prawdziwe i głębokie uczucie przyjdzie z czasem. Co ciekawe, w takim układzie potrafią żyć niekiedy wiele lat. Kiedy w końcu zrozumieją, że uczucie to nie przychodzi ot tak… wszystko zaczyna się sypać. Poczucie straconego czasu i żal względem partnera zdecydowanie nie jest tego wart!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Znaki zodiaku
pixabay.com @Rassameejantra

Niektóre zodiaki nigdy nie powinny być razem.

Znaki zodiaku
unsplash.com @christiana

Znaki zodiaku zdradzają całą prawdę na temat relacji damsko- męskich.

Znaki zodiaku
pxhere.com/pl/photo/1335874

Niektóre zodiaki nigdy nie powinny być razem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Złamanie ręki to nie jedyny efekt przedświątecznej promocji. Organizatorzy umywają ręce
  2. Gwiazda kultowych Alibabek potrzebuje pieniędzy i pomocy. Przykry zbieg okoliczności
  3. Nie żyje kultowa aktorka. Od wielu lat chorowała na raka
  4. Viki Gabor ma dość sławy i rozpoznawalności? „Jestem dzieckiem i uwielbiam nim być”
  5. Kot uratował małą dziewczynkę przed niebezpieczeństwem. Ledwo uszedł z życiem
  6. Kobieta źle się czuła w ciąży. Gdy lekarze spojrzeli na wynik USG, byli wstrząśnięci, obawiali się reakcji rodziców

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.