Lelum.pl > Samo Życie > O kobietach spod 3 znaków zodiaku nie sposób zapomnieć. Mężczyźni tracą dla nich głowę
Oktawian Góral
Oktawian Góral 25.12.2020 08:11

O kobietach spod 3 znaków zodiaku nie sposób zapomnieć. Mężczyźni tracą dla nich głowę

znaki zodiaku
unsplash.com

Przedstawicielki tych 3 znaków zodiaku uznano za wyjątkowe. Mężczyźni wprost za nimi szaleją i nie potrafią o nich zapomnieć. Baran, Byk, a może Koziorożec? Sprawdź, czy jesteś na liście.

Znaki zodiaku i to, co zostało zapisane w gwiazdach, ma ogromny wpływ na nasze życie. Okazuje się, że miesiąc urodzenia potrafi wpłynąć na to, czy będziemy pociągać płeć przeciwną bardziej niż inni.

Znaki zodiaku, którym nie da się oprzeć

W miłości zodiakalny znak potrafi określać nasze zachowania. To w nim dopatrujemy się porywczości lub miłosnej flegmatyczności. Układ planet w dniu narodzin decyduje o tym, czy jesteśmy zazdrośnikami, czy w pełni i bezgranicznie ufamy partnerowi.

Są kobiety, które od młodości cieszą się niesamowitym powodzeniem wśród mężczyzn. Okazuje się, że są 3 znaki zodiaku, które gwarantują, że każdy facet obejrzy się za ich przedstawicielką na ulicy. Jesteś wśród nich?

Nieważne czy wolisz powoli randkować, czy brać życie pełnymi garściami i chwytać facetów, jak byki za rogi. Gwarantujemy, że jeżeli urodziłaś się w odpowiednim momencie, to każdy facet, jakiego napotkasz na swojej życiowej drodze, przez bardzo długi czas o Tobie nie zapomni. Wszystko jest zapisane w Twoim znaku zodiaku!

Czy jesteś na liście?

Wiemy, jakie znaki zodiaku najbardziej przyciągają facetów. Są 3 bardzo wyjątkowe, które gwarantują, że faceci wprost za nimi szaleją. Zakochany w przedstawicielce jednego z tych znaków jest biedakiem. Przez lata nie będzie mógł zapomnieć o kobiecie, którą spotkał.

Zodiakalna Lwica potrafi oczarować każdego faceta. Spod jej uroku trudno się wydostać. Gdy mężczyzna kończy związek z Lwem, to w jego życiu coś gaśnie. Taki facet traci apetyt, popada w apatię, a świat przestaje cieszyć. Tym bardziej cierpią mężczyźni, którzy sami postanowią odejść od Lwicy.

Facet, który igra z tym znakiem zodiaku, jest szaleńcem. O Lwie nie da się tak łatwo i szybko zapomnieć. Gdy zerwie się z Lwem, trzeba być gotowym na wiele tygodni, które będzie wypełniał smutek i rozpacz. A same Lwice potrafią nagle przypomnieć się nieszczęśnikowi po wielu latach.

W szczypcach Skorpiona

Każda kobieta-Skorpion wywołuje niezwykle intensywny wpływ na mężczyzn. Przedstawicielki tego znaku zodiaku świetnie kontrolują męskie emocje. Są w tym doskonałe. Skorpiony są seksowne i delikatne. Takie połączenie sprawia, że każdy facet już po jednym spotkaniu szaleje za Skorpionem.

Kobiety spod tego znaku potrafią jednak bywać niezwykle chłodne i stanowcze. To w zestawieniu z bogatą zmysłowością powoduje, że każdy napotkany przez Skorpiona mężczyzna ulega w pełni czarom takiej niewiasty. Partner Skorpiona jest całkowicie uzależniony od nastrojów swojej wybranki

Dla Barana facet zaryzykuje

Niezwykłą siłą dysponują kobiety spod znaku Barana. Ich namiętność i seksapil sprawiają, że mężczyźni niezwykle szybko wpadają w ich macki. Partner Barana jest w stanie poświęcić naprawdę bardzo dużo, byle by tylko zadowolić swoją wybrankę.

Wielu mężczyzn stawia wszystko na jedną kartę i w kontakcie ze Skorpionem ryzykuje wiele. Przedstawicielki tego znaku zodiaku są niezwykle wybuchowe i nieprzewidywalne. Kobiety te nie boją się głośno mówić o tym, co myślą.

Takie zachowania niezwykle fascynują mężczyzn, którzy ulegają dominacji Skorpionów. Gdy związek się zakończy, porzucony facet długimi miesiącami będzie pozostawał oszołomiony urokami Skorpiona.

Zobacz zdjęcia:

Skorpion jest silny

Faceci długo będą pamiętać o Skorpionie.

znaki zodiaku

Baran oczarowuje jak mało kto

Lew jest tajemniczy i urokliwy

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródła: zet.pl