Lelum.pl > Samo Życie > Znaki zodiaku mężczyzn, którzy nigdy się nie ustatkują. 3 zodiaki wiecznych Piotrusiów Panów
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 17.01.2020 12:08

Znaki zodiaku mężczyzn, którzy nigdy się nie ustatkują. 3 zodiaki wiecznych Piotrusiów Panów

Znaki zodiaku
Fot. Disney „Piotruś Pan” materiały prasowe

Znaki zodiaku uchylają rąbka tajemnej wiedzy, która do tej pory znana była tylko i wyłącznie Astrologom. Okazuje się, że cechy charakteru czy usposobienie to nie jedyne informacje, jakie zapisane zostały w gwiazdach. Dzięki nim bez trudu dowiemy się, którzy mężczyźni nigdy się nie ustatkują. Poznaj 3 zodiaki wiecznych Piotrusiów Panów. Tym prostym sposobem przestaniesz tracić czas na bezsensowne i nic niewnoszące randki.

Prawdopodobnie żadnej z nas nie zdziwi stwierdzenie, ze mężczyźni dorastają o wolniej niż kobiety. Umawiasz się z facetem, ale od samego początku czujesz, że coś jest nie tak? Lepiej nieco bliżej przyjrzyj się jego zodiakowi. Kobieca intuicja nigdy nie kłamie, a niektórzy z nich po prostu nie szukają związku czy stałej relacji. Tym panom dziękujemy. Oto 3 znaki, które na tle wszystkich pozostałych wyróżniają się… nadzwyczajną niedojrzałością uczuciową.

Znaki zodiaku, które nigdy się nie ustatkują

Baran

Z kwiatka na kwiatek? To domena mężczyzn spod znaku Barana. Oprócz wyjątkowej niedojrzałości i niecierpliwości bardzo szybko się nudzą. Są żądni przygód, a przelotne znajomości i krótkie romanse po prostu płyną w ich krwi. Ustatkowanie się to ostatnia rzecz, o której mogliby pomyśleć. Nie daj się zwieść czarującym słówkom i chwilowemu zainteresowaniu.

Bliźnięta

Pozytywna energia i nietypowe podejście do życia sprawiają, że na kobiety działają niczym przysłowiowy lep na muchy. Faceci spod znaku bliźniąt pragną czerpać z życia pełnymi garściami. Uwielbiają być w centrum uwagi, a kobiecy wzrok skupiony na ich skromnej osobie… to dla nich pożywka. Miej się na baczności i do znajomości z Bliźniętami podejdź z ogromną dozą dystansu.

Strzelec

Facet spod znaku Strzelca to urodzony Piotruś Pan. Nie znosi ograniczeń, a kolejne próby usidlenia i wpłynięcia na niego za każdym razem kończą się… niepowodzeniem i hektolitrami wylanych łez. Od swoich potencjalnych partnerek wymagają ciągłego zachwalania i zainteresowania. Związek i poukładane życie to zdecydowanie nie ich bajka.

Zaskoczone? Jak się okazuje, zodiaki mogą mieć w tej kwestii ogromne znaczenie.

Znaki zodiaku

Znaki zodiaku są prawdziwą skarbnicą wiedzy na temat facetów.

Znaki zodiaku

Niektóre zodiaki nigdy się nie ustatkują.

Znaki zodiaku

Zabawa płynie w ich krwi.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Objawy chorób trzustki, które widać na skórze. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  3. Joanna Przetakiewicz z torebką za 144 tysiące. Stać ją? Ma wiele biznesów, o których mało kto wie
  4. Kotka w ostatniej chwili ostrzegła właścicielkę przed chorobą. Uratowała jej życie
  5. Niezwykłe. Polska gwiazda urodziła bliźnięta. Znamy płeć i imiona dzieci
  6. Natalia Kukulska w dobitnych słowach o Viki Gabor. 12-latka długo ich nie zapomni