Znaki zodiaku, które posiadają niezwykle rzadką cechę, jaką jest intuicja, są wśród nas. Ich szósty zmysł sprawia, że nie dadzą się wkręcić w żadne manipulatorskie gierki i zdecydowanie nie można ich oszukać. Jeśli jednak Twój przyjaciel, jest spod jednego z tych znaków, wiedz, że jego rady będą okazywać się najlepsze. 

Znaki zodiaku oraz ich charakterystyka bardzo często się sprawdza. Wielu z nas czytając o nich, widzi w sobie opisywane cechy. Kto zatem na szósty zmysł oraz niezawodną intuicję? Przeczytaj nasz artykuł, aby odkryć prawdę.

Znaki zodiaku posiadające 6 zmysł

Lew – osoba spod tego znaku zawsze będzie wiernym przyjacielem, któremu można zaufać. Nie będzie ukrywał jednak swoich myśli, gdyż intuicja często podpowiada mu wiele rzeczy. Lew wie, komu warto zaufać lub od czyjego towarzystwa stronić. Odkrywanie intryg i demaskowanie złych intencji to tylko kilka z jego niezwykłych talentów.

Skorpion – umie ocenić człowieka nawet po jednym spojrzeniu. Jego doskonała intuicja nie raz wybawiła go od wszelkiego rodzaju kłopotów. Znaki zodiaku jak ten bardzo ufają swemu przeczuciu i są w stanie zmienić całkowicie swoje plany, gdy tylko wyczują, że coś jest nie tak, jak być powinno.

  1. Rafał Trzaskowski pokazał intymne zdjęcie. Nikt się nie spodziewał, nagle po prostu je wyjął
  2. Włóż do papierowej torebki kilka pomidorów i jedno jabłko. Efekt cię mocno zaskoczy, nigdy nie z tego nie zrezygnujesz
  3. Zepsuł całe wesele. Wszyscy komentowali wyłącznie wygląd mężczyzny ze zdjęcia

Nimi nie da się manipulować

Ryby – osoby spod tego znaku są bardzo uduchowione stąd też ich przeczucia, które pojawiają się znienacka. Co więcej, ryby cechują się niezwykłą empatią dzięki czemu mogą szybko wyczuć emocje u drugiego człowieka. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie znaki zodiaku podejmują tylko złe decyzje, koniecznie przeczytaj nasz kolejny artykuł. Warto wiedzieć, czy nie jesteś jednym z nich. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

znaki zodiaku
fot. kadr z filmu ”Mean Girls”

Są wśród nas znaki zodiaku, które mają szósty zmysł. 

znaki zodiaki
Fot. Bree Bigelow, unsplash

Ich przeczucia nigdy ich nie mylą. 

znaki zodiaku
Fot. Unsplash.com / MabelAmber

Nie można nimi manipulować. 

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ksiądz nie zostawił na rządzących suchej nitki ws. LGBT. “Kreują demony nienawiści, słowa mogą zabijać”
  2. Pilne ostrzeżenie RCB dla Polaków. Sprawa jest poważna, są ofiary śmiertelne
  3. Dramat w rodzinie Pascala Brodnickiego. Gwiazdor TVN w żałobie, stracił najbliższą osobę
  4. Nie żyje uwielbiany muzyk. Tajemnicze okoliczności śmierci 28-latka
  5. Na jaw wyszła prawda o małżeństwie Grażyny Torbickiej. Fani niczego się nie spodziewali
  6. Agata Duda nie ma powodów do radości, dostała bezlitośnie szczery list. Padają w nim słowa o rozwodzie, cierpliwość gwiazdora Gogglebox się skończyła

Poprzedni artykułAnna Karwan pokazała ukochanego. To były partner Blanki Lipińskiej
Następny artykułZbezczeszczono grób 8-letniego Kacperka. Dokonano haniebnego czynu
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.