Znaki zodiaku to cecha, którą lepiej znać, szczególnie u ludzi, z którymi byśmy się związali. Mogą nam dużo powiedzieć, nie tylko o czyimś charakterze, ale właśnie o tym, jak radzi sobie z długofalowymi relacjami. Może nam to bardzo ułatwić życie i upewnić się, że nie znajdziemy się w niekomfortowej sytuacji.

Znaki zodiaku, które nie radzą sobie w związkach

Panna

Chociaż jest przekonana, że po prostu czeka na swojego księcia z bajki, Panna ma zbyt nierealne wymagania dotyczące relacji z ludźmi, by ktokolwiek mógł im sprostać. Pierwsze tygodnie z nią mogą wydawać się wielką przygodą, ale każdy następny dzień uświadamia nam, że tak nie da się żyć.

Lew

Jeśli chodzi o znaki zodiaku, dla których stałe związki to zupełna abstrakcja, Lew znajduje się w zdecydowanej czołówce. Zbyt chaotyczny i niezorganizowany, by zadbać o samego siebie, ma tendencje do zapominania, że inni ludzie w ogóle istnieją.

znaki zodiaku
Fot. canva.com

Lwy nie przepadają za towarzystwem.

Skorpion

Reprezentując szczere znaki zodiaku, Skorpion nawet nie próbuje udawać, że stałe związki są dla niego zrozumiałe. Nie oszczędza mu to wcale kłopotów, bo chociaż sobie z nimi nie radzi — to cały czas próbuje jednak z kimś się związać.

Wodnik

Lubi mieszać i nie znosi musieć radzić sobie z konsekwencjami swoich czynów, Wodnik jest najgorszym partnerem, jakiego można sobie wymarzyć. Jeśli łatwo złamać ci serce, uważaj na niego szczególnie. 

Waga

Wieczny samotnik. Nie nadaje się do związków głównie dlatego, że wcale nie czuje potrzeby, żeby się nadawać. Wagę w pełni satysfakcjonuje życie samotnika. 

Strzelec

W sprzyjających okolicznościach Strzelec może i mógłby być dobrym partnerem, ale okoliczności nigdy nie są sprzyjające. A przynajmniej, według niego. Zawsze pojawia się coś, co sprawia, że może powinniście zrobić sobie przerwę…

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku
Fot. canva.com

Czasami ludzkie odruchy wypadają im z głowy.

znaki zodiaku
Fot. canva.com

Nie da się w taki sposób komunikować.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domy za 1 euro w egzotycznej lokalizacji. Jest tylko jeden haczyk
  2. 78-letnia babcia wyznała taksówkarzowi swój największy sekret. Mężczyzna płakał całą drogę
  3. Kiedy była w szkole, jej spodnie zrobiły się czerwone od krwi. Po powrocie do domu mama zareagowała skandalicznie
  4. Mężczyźni ubrani w bikini masowo zaczęli tankować na stacji benzynowej. Powód bawi do łez
  5. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda „Walduś z Kiepskich”
  6. Zapytał narzeczoną o gotowanie rosołu po ślubie. Jej odpowiedź zwaliła mężczyznę z nóg
Poprzedni artykułNiewidoma dziewczyna z autyzmem wyszła na środek i zaczęła śpiewać. Na widowni polało się morze łez
Następny artykuł„Mój były chłopak zaprosił mnie na swój ślub. Oczywiście, że pójdę – gdy mnie zobaczy na pewno do mnie wróci”
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego