Lelum.pl > Samo Życie > Znaki zodiaku i najbardziej toksyczne połączenia. Z kim nie możesz się wiązać?
Julia Saracen
Julia Saracen 18.08.2019 13:00

Znaki zodiaku i najbardziej toksyczne połączenia. Z kim nie możesz się wiązać?

znaki zodiaku
Fot. unsplash.com Andrea Bertozzini

Znaki zodiaku znów stawiają nas w sytuacji bez wyjścia. Właśnie ujawniono sześć kombinacji znaków zodiaku, które NIGDY nie powinny się ze sobą wiązać. Ich relacja kończy się rozczarowaniem i awanturą. Jesteście ciekawi? Warto dmuchać na zimne!

Znaki zodiaku znów ujawniają szokującą prawdę. Okazało się, że istnieje aż sześć kombinacji znaków zodiaku, które nigdy nie powinny się ze sobą związać. Dlaczego? Ich charaktery nie mają prawa się połączyć, a coś, co z pozoru może być szaleńczym zakochaniem, jest niemal skazane na porażkę. Jesteście ciekawi co, to za pary? Zapraszamy!

Znaki zodiaku. Podział na wodę, ogień, ziemię i powietrze

Zauroczenie, zakochanie i miłość. To trzy najprostsze etapy każdego związku. Żeby kogoś poznać, potrzebny jest nam czas – powinniśmy poznać drugą osobą jak najlepiej, zanim zainwestujemy w nią swoje uczucia. Ale czy coś, co z pozoru wydaje się niezwykle, może być z góry skazane na porażkę? Okazuje się, że tak.

Trzeba wiedzieć, że wszystkie dwanaście znaków zodiaku możemy podzielić na 4 grupy: Woda – Rak, Skorpion, Ryby, Ogień – Baran, Lew, Strzelec, Ziemia Byk, Panna, Koziorożec, Powietrze – Bliźnięta, Waga, Wodnik. To właśnie dzięki nim jesteśmy w stanie określić, które znaki mają szansę na powodzenie w miłości.

Znaki zodiaku TOKSYCZNE połączenia

Lew i Rak

Lwy są żądne nowych wyzwań i przygód, Raki cenią sobie stabilności i rodzinę. Tak pewny siebie znak, jak Lew i wrażliwiec pokroju Raka, nie mają szansy się dogadać.

Koziorożec i Wodnik

Koziorożce są analityczne, dokładne i skupione. Wszystko lubią mieć poukładane i zaplanowane. Wodniki kochają przygody i są tzw. „niebieskimi ptakami”. Na początku mogą się nawzajem fascynować, ale szybko zrozumieją, że to do niczego nie prowadzi.

Panna i Bliźnięta

Zderzenie realisty i marzyciela. Oba znaki lubią odczuwać świat głębiej, ale na zupełnie innych płaszczyznach, nieodpowiedzialność Bliźniąt, doprowadzi osoby spod znaku Panny do szału.

Waga i Byk

Byki są bardzo mocno stąpające po ziemi, a Wagi cały czas szukają nowych doznać. Byk potrzebuje dużo czułości i atencji, a Waga woli cały czas poszukiwać głębi. Ich nieustępliwość i mocny charakter doprowadzi ich do krańca wytrzymałości.

Skorpion i Ryba

Dwa wodne znaki, które z pozoru powinny do siebie pasować, ale niestety mają zupełnie inne sposób wyrażania emocji. Uwielbiają namiętność i głębokie rozmowy, ale Skorpion może okazać się w stosunku do Ryby zaborczy i zazdrosny – emocjonalna Ryba nie będzie w stanie tego zrozumieć.

Strzelec i Rak

Ogień i Woda. Dwa bieguny, które mogą do siebie ciągnąć, ale razem nie mają szansy przetrwać. Różnice są tak ogromne, że nie ma szansy na kompromis. Strzelec pragnie wiecznej przygody, a Rak stabilizacji i głębokiego połączenia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Znaki zodiaku

Lew i Rak – Lwy są żądne nowych wyzwań i przygód, Raki cenią sobie stabilności i rodzinę.

znaki zodiaku

Koziorożec i Wodnik – Koziorożce są analityczne, dokładne i skupione. Wszystko lubią mieć poukładane i zaplanowane. Wodniki kochają przygody i są tzw. „niebieskimi ptakami”.

znaki zodiaku

Panna i Bliźnięta – Zderzenie realisty i marzyciela.

znaki zodiaku

Byk i Waga – Byk potrzebuje dużo czułości i atencji, a Waga woli cały czas poszukiwać głębi.

znaki zodiaku

Strzelec i Rak – ogień i woda. Dwa bieguny, które mogą do siebie ciągnąć, ale razem nie mają szansy przetrwać.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Resort zabrał głos w sprawie 500 plus. Wiemy, kto nie dostanie pieniędzy
  2. Dziewczyna postawiła mu ultimatum: albo ona, albo kot! Chłopak wysłał jej to zdjęcie
  3. Staruszka chciała ostatni raz zobaczyć swojego ukochanego kota. Ich spotkanie wzruszyło cały szpital
  4. Każdego ranka przed drzwiami domu znajduje piękne różowe kwiaty. Nie może ukryć wzruszenia, gdy dowiaduje się kto je tam zostawia
  5. To musiało doprowadzić do tragedii. Tuż przed wypadkiem Woźniak-Starak dodał zdjęcia, które nie pozostawiają złudzeń
  6. Potwierdziły się straszne doniesienia dot. Piotra Woźniaka-Staraka. Jest komunikat prokuratury

źródło: kobieta.onet.pl