Znaki zodiaku wiele mogą powiedzieć nam o naszej osobowości i o tym, jak radzimy sobie w sytuacjach towarzyskich. Wiemy z pewnością, które z nich wolą spędzić ciche popołudnie w domu, a które wybiorą raczej szaleństwo na mieście. Kobiety spod tych znaków są prawdziwymi boginiami, zawsze zachwycającymi, zbyt idealnymi, by mężczyźni mieli odwagę do nich podchodzić! 

Piękne, władcze, skupione na swoich celach – kobiety reprezentujące te znaki zodiaku od zawsze onieśmielały facetów. Mają to do siebie, że to na nich zawsze koncentruje się uwaga otoczenia, zazwyczaj grają pierwsze skrzypce. To może sprawić, że szukanie kandydata na partnera jest trochę trudniejsze, ale z pewnością znajdą kogoś idealnego!

Znaki zodiaku, które onieśmielają facetów

Wodnik

Od zawsze najlepiej wiedziałaś, czego chcesz od życia, nigdy nie wahałaś się sięgać po to, na czym ci zależało. Bądź wyrozumiała dla facetów w swoim życiu – są po prostu onieśmieleni. 

Byk

Piękna, władcza i skoncentrowana na swoich celach — w taki sposób można by cię opisać. Mężczyźni często po prostu za tobą nie nadążają. Nie spowalniaj jednak tylko po to, żeby im ułatwić życie. Pamiętaj, żeby to siebie stawiać na pierwszym miejscu. 

Waga

Waga reprezentuje te znaki zodiaku, które w życiu mają zazwyczaj kierować się czystą logiką i rozsądkiem. To przerazi niejednego faceta.

Panna

Piękna jak baśniowa księżniczka, mężczyznom Panna wydaje się zupełnie niedostępna. W rzeczywistości ma wielkie serce i chciałaby pomóc każdej istocie na świecie. 

Koziorożec

Nawet jeśli ty sama o tym czasami zapominasz, masz niezwykłą zdolność wręcz emanowania siłą, pewnością siebie i zdecydowaniem. Wielu mężczyzn uważa to za jednocześnie pociągające i onieśmielające. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku
fot. kevin laminto, unsplash.com

Faceci czują się przy nich onieśmieleni. 

znaki zodiaku
unsplash.com

One zawsze walczą o swoje. 

znaki zodiaku
Fot.pixabay.com

To silne, piękne i inteligentne kobiety. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. 10-latek odczuwa ciągły ból, a jego skórę pokrywają łuski. Przez mieszkańców nazywany jest ludzkim wężem [FOTO]
  2. Nagranie, które widziała cała Polska. Inspektorzy weszli do mieszkania Mateusza B., znaleźli więcej zwierząt
  3. Dagmara Kaźmierska słynie ze zjawiskowych blond włosów. Królowa Życia zdradziła sekret perfekcyjnej fryzury
  4. 2-letnia dziewczynka zmarła we własnym łóżku. Przyczyna śmierci powinna być przestrogą dla wszystkich rodziców
  5. Był zły, że ciągle giną mu skarpetki. W końcu odkrył, że jego dziewczyna robi z nimi paskudne rzeczy
  6. Mężczyźni spod 3 znaków zodiaku to wspaniali mężowie. Bajeczne życie to z nimi pewnik
Poprzedni artykułMąż wysłał w dzień urodzin paczkę do żony. Dotknęła jej i natychmiast wybuchła śmiechem
Następny artykułNiespodziewane wyznanie Dawida Kwiatkowskiego w „The Voice Kids”. Cleo nie wiedziała, jak zaregować
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego