Znaki zodiaku, które są najbardziej gorące. Te osoby uwielbiają nowe doświadczenia, mają głowy pełne pomysłów i nie boją się eksperymentować. Oni nie mają żadnych zahamowań i sprawiają, że partnerzy nigdy nie mogą o nich zapomnieć. Warto jednak pamiętać, że sami mogą być wymagającymi kochankami, którzy liczą na moc wrażeń!

Cztery znaki zodiaku wyróżniają się niezwykłą namiętnością i są prawdziwymi wulkanami energii. Nigdy nie kończą na pocałunkach, są nieobliczalne i zachwycają swoimi umiejętnościami. Warto wiedzieć, z kim można przeżyć naprawdę ekscytującą, niezapomnianą przygodę. A może jesteś na liście?

Znaki zodiaku, które są najbardziej gorące

Baran

Barany są romantykami, ale niezwykle temperamentnymi. Spokojny na pozór charakter nie zdradza, że sam na sam zmieniają się w namiętnych kochanków! Dzięki uwodzicielskiemu czarowi potrafią zabrać partnerkę do nieba. Nie bez powodu Baran to znak słynnego Casanovy!

Koziorożec

Zakochany Koziorożec jest nie do zatrzymania. Myśli tylko o swojej połówce, której chętnie pokaże wszystkie swoje talenty. Lubi zaskakiwać, a monotonia to jego wróg, dlatego przygotuje się na nowe, ekscytujące doznania. Wieczór spędzony w towarzystwie Koziorożca dostarczy wrażeń na długi czas.

Ryby

Ryby marzą o tym, aby spełnić najskrytsze pragnienia partnera. Poświęcają mu całą swoją uwagę, bo lubią się popisywać i prezentować swoje umiejętności. Zwykle rozgrzewają do czerwoności już przy pierwszym spotkaniu, które jest niezapomniane! Jeśli trafią na osobę o podobnym charakterze, razem stworzą naprawdę wybuchową mieszankę.

Waga

Jeśli Waga zaprasza cię na kolację, powinnaś wiedzieć, że skończy się na śniadaniu. Nie ma dla nich tabu i rzeczy, których nie wypada. Wagi są niezwykle gorące, ale tego samego oczekują od swoich partnerów. Jeśli jesteś osobą wstydliwą i nieśmiałą, lepiej umów się z kimś innym.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku
fot. Mia Harvey, unsplash.com

Tylko cztery znaki zodiaku mogą pochwalić się wyjątkowo ognistym temperamentem.

znaki zodiaku
fot.Sabina Tone,unsplash.com

Razem tworzą naprawdę wybuchowe mieszanki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy z komórkami zapłacą więcej. Już niebawem podwyżka cen
  2. Mama nagrała, jak jej 6-letni syn jedzie autem 130 km/h. Wideo trafiło do sieci
  3. Panna młoda zażyczyła sobie, by na jej ślubie pojawiło się dokładnie 15 dzieci. Powód wywołał wśród gości falę wzruszenia
  4. Kotka próbowała wkraść się do kliniki weterynaryjnej. Była zdesperowana
  5. Magda Gessler była w miejscowości Krzysztofa Jackowskiego, usłyszała i zobaczyła fatalne rzeczy. „Sekta diabelska”
  6. Katarzyna od 5 lat ciągle jest w ciąży i jest z tego dumna. „Nie rozumiem kobiet, które poprzestają na jednym dziecku”
Poprzedni artykułKuba Wojewódzki wytatuował sobie imię „Ania”? Gwiazdor pokazał zdjęcie, miejsce zaskakuje
Następny artykułPrzeżyła wypadek samochodowy. W szpitalu spojrzała w lustro, zaskoczona, wysłała selfie mamie
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.