Znaki zodiaku mogą być dobrą podpowiedzią przy wyborze partnera. Wiele mówią one o naszych charakterach, a to przecież najważniejsza rzecz podczas poszukiwania prawdziwej miłości — zgodność serc i charakterów. Są też osoby, których usposobienie od razu odrzuca — na przykład ci, którzy mają skłonności do zdrady. Od tych mężczyzn lepiej trzymać się z daleka, nie są godni zaufania. 

Te znaki zodiaku najczęściej zdradzają

Bliźnięta

Panowie-Bliźnięta to mistrzowie manipulacji emocjonalnej. Związki z nimi bardzo często i bardzo szybko stają się toksyczne, a więc bardzo uważaj na takie relacje. To typ człowieka, który zdradzi cię, a potem będzie potrafił wmówić ci, że to przecież twoja wina. Jeśli natrafisz na takiego manipulanta, uciekaj jak najszybciej. 

Skorpion

Są znaki zodiaku, które są mistrzami wykrętów i zdecydowanie należą do nich Skorpiony. Zapytany o to, ten facet powie, że nigdy nie zdradzi i będzie o tym szczerze przekonany. Jednak jeśli nadarzy mu się okazja, to stworzy całą listę okoliczności, które decydują o tym, że jego przygody na boku to tak naprawdę wcale nie zdrada, a w ogóle to ty się go uczepiłaś. 

Panna

Mężczyźni spod znaku Panny, chociaż nie potrafią dochować wierności, są w tym temacie brutalnie szczerzy. Taki facet nigdy nie zwiąże się z tobą, przyrzekając monogamię. Jednak jeśli zgodzisz się na otwarty związek, miej świadomość, że on będzie z tej otwartości jak najbardziej korzystał. Oczywiście, nie będzie miał ci za złe, jeśli i ty będziesz postępować tak samo.

znaki zodiaku
pexels.com

Te znaki zodiaku bywają frustrujące.

Waga

Mężczyźni spod znaku Wagi z wielkim oporem robią cokolwiek, czego nie wykalkulowali sobie jako bardzo korzystnego. Ci panowie zupełnie nie rozumieją pojęcia lojalności, ponieważ dla nich to, co dobre jest równe z tym, co im się wydaje najprzyjemniejsze. Jeśli ma ochotę cię zdradzić, zrobi to bez wyrzutów sumienia. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku
pexels.com

Ci mężczyźni zawsze zdradzają.

znaki zodiaku
Pixabay on Pexels

Oni bardzo często mają romanse.

ZOBACZ TEŻ:

  1. GIS wycofuje popularne ciastka z Biedronki. Zjedzenie grozi wymiotami
  2. Ojciec Mai Ostaszewskiej jest poważnie chory. Aktorka bardzo się o niego martwi
  3. Stado krów otoczyło psa i powoli zbliżało się do czworonoga. Finał mógł być tylko jeden
  4. Aż 15 razy wychodziła za mąż. Ma dopiero 33 lata, szuka jej policja
  5. Policjanci przyjechali na miejsce i zamarli widząc kobietę bez ubrań w klatce. Własna siostra więziła ją tak latami
  6. Matka wystawiła dziewictwo 13-letniej córki na sprzedaż. Zgłosił się dużo starszy mężczyzna, wstrząsające nagranie