Znaki zodiaku mogą być dobrą podpowiedzią przy wyborze partnera. Wiele mówią one o naszych charakterach, a to przecież najważniejsza rzecz podczas poszukiwania prawdziwej miłości — zgodność serc i charakterów. Są też osoby, których usposobienie od razu odrzuca — na przykład ci, którzy mają skłonności do zdrady. Od tych mężczyzn lepiej trzymać się z daleka, nie są godni zaufania. 

Te znaki zodiaku najczęściej zdradzają

Bliźnięta

Panowie-Bliźnięta to mistrzowie manipulacji emocjonalnej. Związki z nimi bardzo często i bardzo szybko stają się toksyczne, a więc bardzo uważaj na takie relacje. To typ człowieka, który zdradzi cię, a potem będzie potrafił wmówić ci, że to przecież twoja wina. Jeśli natrafisz na takiego manipulanta, uciekaj jak najszybciej. 

Skorpion

Są znaki zodiaku, które są mistrzami wykrętów i zdecydowanie należą do nich Skorpiony. Zapytany o to, ten facet powie, że nigdy nie zdradzi i będzie o tym szczerze przekonany. Jednak jeśli nadarzy mu się okazja, to stworzy całą listę okoliczności, które decydują o tym, że jego przygody na boku to tak naprawdę wcale nie zdrada, a w ogóle to ty się go uczepiłaś. 

Panna

Mężczyźni spod znaku Panny, chociaż nie potrafią dochować wierności, są w tym temacie brutalnie szczerzy. Taki facet nigdy nie zwiąże się z tobą, przyrzekając monogamię. Jednak jeśli zgodzisz się na otwarty związek, miej świadomość, że on będzie z tej otwartości jak najbardziej korzystał. Oczywiście, nie będzie miał ci za złe, jeśli i ty będziesz postępować tak samo.

znaki zodiaku
pexels.com

Te znaki zodiaku bywają frustrujące.

Waga

Mężczyźni spod znaku Wagi z wielkim oporem robią cokolwiek, czego nie wykalkulowali sobie jako bardzo korzystnego. Ci panowie zupełnie nie rozumieją pojęcia lojalności, ponieważ dla nich to, co dobre jest równe z tym, co im się wydaje najprzyjemniejsze. Jeśli ma ochotę cię zdradzić, zrobi to bez wyrzutów sumienia. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku
pexels.com

Ci mężczyźni zawsze zdradzają.

znaki zodiaku
Pixabay on Pexels

Oni bardzo często mają romanse.

ZOBACZ TEŻ:

  1. GIS wycofuje popularne ciastka z Biedronki. Zjedzenie grozi wymiotami
  2. Ojciec Mai Ostaszewskiej jest poważnie chory. Aktorka bardzo się o niego martwi
  3. Stado krów otoczyło psa i powoli zbliżało się do czworonoga. Finał mógł być tylko jeden
  4. Aż 15 razy wychodziła za mąż. Ma dopiero 33 lata, szuka jej policja
  5. Policjanci przyjechali na miejsce i zamarli widząc kobietę bez ubrań w klatce. Własna siostra więziła ją tak latami
  6. Matka wystawiła dziewictwo 13-letniej córki na sprzedaż. Zgłosił się dużo starszy mężczyzna, wstrząsające nagranie
Poprzedni artykułMalowanie ust. 5 najczęstszych błędów, które popełniasz
Następny artykułZnany gwiazdor pokazał się z kochankiem. Mężczyzna jest od niego 45 lat młodszy
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego