Znaki zodiaku są prawdziwą skarbnicą tajemnej wiedzy, która do tej pory znana była tylko astrologom. Okazuje się, że w gwiazdach zapisane jest nawet to, w jaki sposób kochają poszczególne zodiaki. To jak bardzo się od siebie różnimy, wydaje się czymś niewyobrażalnym. Gwarantujemy, że niektóre fakty naprawdę mocno cię zaskoczą. Jak kochają znaki zodiaku? Każdy z nich ma swój własny sposób. 

Wiedza, którą skrywają w sobie gwiazdy, od samego początku budzi masę kontrowersji i skrajne emocje w społeczeństwie. O ile jedni w nią wierzą całym sercem, inni robią wszystko, aby unikać jej szerokim łukiem. Bez względu na to, do której grupy należymy to praca, rozwój i właśnie miłość są tymi informacjami, których poszukujemy najczęściej. Nie bez przyczyny każdy z nas kocha inaczej, a idealny związek dla każdego znaczy coś zupełnie innego. 

Znaki zodiaku i miłość

Baran

Osoby urodzone pod tym zodiakiem są niezwykle odważne i pewne siebie. Zrobienie pierwszego kroku? Dla nich to żaden problem. O to, na czym naprawdę im zależy, są w stanie walczyć do samego końca.

Byk 

Byki to jednostki niezwykle praktyczne i konkretne. Właśnie dlatego do związku podchodzą w racjonalny i stanowczy sposób. Nigdy nie robią nic wbrew sobie, więc jeśli tylko zaczynają mieć pierwsze obawy… odchodzą. Tak jest im wygodniej. 

Bliźnięta 

Osoby urodzone pod tym zodiakiem, dokładnie wiedzą, czym jest miłość. W każdą relację angażują się tak samo mocno i tego też wymagają od drugiej strony. Słowo ograniczenie nie figuruje w ich słowniku. Udany związek dodaje im skrzydeł. 

Rak 

Raki sposób wszystkich innych zodiaków, wyróżniają się niebywałą szczerością. Zawsze mówią to, co myślą i nigdy nikogo nie udają. Właśnie dlatego związek z nimi dla niektórych może okazać się prawdziwą udręką. 

Lew 

Jednostki urodzone pod znakiem Lwa uwielbiają dzielić się swoim szczęściem z innymi ludźmi. Właściwy partner sprawia, że uśmiech nawet na krótką chwilę nie znika z ich twarzy. Oprócz tego bywają też mściwe i pamiętliwe. Należy zachować ostrożność. 

Panna 

Do miłości podchodzą z ogromną ostrożnością i pewną dozą niepewności. Jeśli Panna chociaż raz w życiu została zraniona, trudno będzie na nowo zbudować związek. Z tyłu głowy zawsze będzie miała przykre przeżycia, których doświadczyła.

Jak kochają zodiaki?

Waga

Wagi to jednostki niezwykle kochliwe i uczuciowe. Miłość od pierwszego wejrzenia? Im przydarza się to regularnie. Oprócz tego są też prawdziwymi ekspertami od związków. Uwielbiają dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami miłosnymi. 

Skorpion 

Skorpiony ponad wszystko cenią sobie wolność i niezależność. Właśnie dlatego długie związki wydają się im czymś zupełnie absurdalnym. Jednak kiedy poznają właściwą osobę, zupełnie tracą głowę. Uwaga! Bywają też chorobliwie zazdrosne. 

Strzelec

Strzelce to jedne z tych zodiaków, które ponad wszystko uwielbiają być uwodzone i adorowane. Kolejka mężczyzn, którzy chcieliby spędzić z nimi odrobinę czasu, mogłaby ciągnąć się w nieskończoność. Będąc w związku, Strzelce są wierne i oddane.

Koziorożec

Nie jest tajemnicą, że to właśnie do Koziorożców należy ostatnie i decydujące zdanie. Tak jest, było i prawdopodobnie będzie już zawsze. Uwielbiają stawiać na swoim i do tego dążą za wszelką cenę. Podobnie jest w związku, w którym to oni grają pierwsze skrzypce.

Wodnik 

Wodniki niczym magnes przyciągają do siebie płeć przeciwną. Obok ich poczucia humoru, wyjątkowego podejście do życia i niespożytych pokładów energii naprawdę trudno jest przejść obojętnie. Jak kochają to zawsze na zabój. 

Ryby

Pomimo licznych zawodów i rozterek w dalszym ciągu wierzą w prawdziwą miłość, która jest w stanie przenosić góry. Znalezienie partnera, który będzie się o nich troszczył i wykazywał zainteresowane, stoi na samym szczycie drabiny ich potrzeb. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Znaki zodiaku
unsplash.com @pabloheimplatz

Znaki zodiaku zdradzają, jacy jesteśmy w związku. 

Znaki zodiaku
unspalsh.com @candice_picard

Każdy z nas kocha inaczej. 

Znaki zodiaku
unsplash.com @weirick

Wszystko zapisane jest w gwiazdach. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

  1. 13-latek zmarł po lekcji WF-u. Nauczyciel kazał uczniom wykonywać niebezpieczne ćwiczenie
  2. Były mąż Meghan Markle został o nią zapytany. Nie chce o niej słyszeć, jego reakcja mówi wszystko
  3. 5 lat temu wygrała „MasterChef Junior”. Dziś nie można jej poznać, to piękna nastolatka
  4. Majka Jeżowska w bikini. Ma 59 lat i zachwyca figurą „Czas się dla Pani zatrzymał”
  5. Uczniowie w połowie układu przerwali poloneza, chwilę później zrobili niesamowitą rzecz. Nagranie stało się hitem internetu

 

Poprzedni artykułŻycie bez kota jest możliwe, ale dużo smutniejsze
Następny artykułNajpiękniejsza babcia na świecie, mężczyźni szaleją na jej punkcie. Wygląda na swój wiek?
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.