Znaki zodiaku skrywają w sobie enigmatyczną wiedzę, którą do tej pory udało się poznać tylko Astrologom. Ci jednak postanowili uchylić rąbka tajemnicy zapisanej w gwiazdach. Które zodiaki zostaną rodzicami w 2020 roku? My już wiemy. Za kilka miesięcy ich życie zmieni się na zawsze. Do tej pory głowiłaś się, co przyniesie Nowy Rok? Niektórych z nas czeka prawdziwa rewolucja.

Zastanawiałaś się, czy rok 2020 przyniesie szczęście? Okazuje się, że niektóre kobiety w niedalekiej przyszłości mogą liczyć na ogromną radość. Wygrana na loterii? Nic z tych rzeczy. Gwiazdy jasno wskazują, że 4 zodiaki w 2020 zostaną mamami. Macierzyństwo to spełnienie najskrytszych marzeń większości kobiet na świecie. Sprawdź, do których znaków los postanowił się uśmiechnąć, a ich rodzina wkrótce się powiększy.

Znaki zodiaku, które zostaną rodzicami w 2020

Strzelec 

Gwiazdy jednoznacznie wskazują, że kobiety urodzone pod znakiem Strzelca w 2020 roku zostaną, szczęśliwymi mami. Pomimo swojego trudnego charakteru i nadmiernej wybuchowości, cenią sobie stabilizację i ciepło domowego ogniska. Uwielbiają otaczać się gronem adoratorów, ale za wszelką cenę dążą do uzyskania równowagi. Ten rok należeć będzie do nich.

Panna 

Wszystko wskazuje na to, że w 2020 roku nowego członka rodziny powitają również Panny. Dla tego zodiaku dziecko jest spełnieniem najskrytszych marzeń. Pomimo tego, że nigdy nie mówią o tym na głos, pragną sprawdzić się w roli rodzica i malutkimi kroczkami pokazywać świat swojej wyczekanej pociesze. Nic tak nie ucieszy Panny, jak wiadomość o potomstwie.

Jakie zodiaki zostaną rodzicami w 2020 roku?

Byk 

Kobieta urodzona pod tym zodiakiem od dłuższego czasu planowała ciążę i powiększenie swojej rodziny. Za każdym razem jednak, realizacje planów odkładała na później. Nadmiar obowiązków, stres i szybkie tempo życia, zmuszały ją do podejmowania takich, a nie innych decyzji. Niespodziewane wieści postawią cię przed faktem dokonanym. Będziesz najszczęśliwszą istotą na świecie.

Lew

Lwy ponad wszystko cenią sobie sposób i organizację. Nie bez przyczyny wszystko dokładnie planują i poddają dogłębnej analizie. Pomimo tego, że początkowo wiadomość o ciąży mocno cię zaskoczy… dość szybko zrozumiesz, jak ogromną szczęściarą jesteś. Obawiasz się, że twoje poukładane życie zmieni się do poznania? To niewykluczone. Czas na zmiany i powiew świeżości.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Znaki zodiaku
unsplash.com @ricardomoura

Znaki zodiaku zdradzają, kto w 2020 zostanie rodzicem. 

Znaki zodiaku
unsplash.com @picsea

Życie niektórych z nas wkrótce ulegnie diametralnej zmianie. 

Znaki zodiaku
unsplash.com @photostuff

Rok 2020 to czas prawdziwych zmian.

ZOBACZ TEŻ:

  1. 13-latek zmarł po lekcji WF-u. Nauczyciel kazał uczniom wykonywać niebezpieczne ćwiczenie
  2. Gwiazda The Voice of Poland jest poważnie chora. Dramatyczny apel ”Pomóżcie. Nie chcę przestać oddychać”
  3. Jak restauracje oszukują klientów? Oto 5 sposobów, ostatni jest niewybaczalny
  4. Kot urodził się z wodogłowiem, przez rok nikt go nie chciał. W końcu zrobił coś niewiarogodnego, wszystko się zmieniło
  5. Uczniowie w połowie układu przerwali poloneza, chwilę później zrobili niesamowitą rzecz. Nagranie stało się hitem internetu
Poprzedni artykułNajlepsze filmy o PRL. 10 kultowych produkcji, które oddają ducha dawnych lat
Następny artykułMało kto wie, do czego służy tajemniczy przedmiot. Posiadanie go w domu odmienia życie
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.