Lelum.pl > Samo Życie > Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
Redakcja Lelum.pl
Redakcja Lelum.pl 22.08.2019 19:40

Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?

znaki zodiaku
fot. kadr z filmu Kopciuszek

Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Które z ich mają w sobie coś niesamowitego i niezwykle pociągającego? Jak się okazuje, w każdym znaku zodiaku drzemie siła nieziemskiego przyciągania. Sprawdź, która część ciała jest twoim największym atutem.

Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Każdy z nas ma niepodważalne atuty, które powinny wyjść na światło dzienne. Być może nie jesteś świadomy swoich mocnych stron? Dowiedz się, co powinieneś szczególnie podkreślić, by przyciągnąć do siebie tłumy wielbicieli.

Baran

Jak powszechnie wiadomo, niektóre znaki zodiaku są pewne siebie, silne i odważne. Należą do nich Barany. Przekłada się to na ich pociągający wygląd, ponieważ mocną stroną Barana jest przede wszystkim szczery uśmiech. To dzięki błyszczącym zębom wszyscy zwracają uwagę na Barana.

Byk

Byk określany jest jako osoba przyziemna, która nie daje się porwać nagłym i intensywnym emocjom. Ziemia przyciąga ich dosłownie, ponieważ każdy Byk jest posiadaczem pięknych, zgrabnych i długich nóg. Nic dziwnego, że od nóg Byka aż ciężko oderwać wzrok.

Bliźnięta

Osoby spod znaku Bliźniąt pozostają w nieustannym ruchu i ciągle mają głowę w chmurach. Nie będzie zaskoczeniem, że najmocniejszą stroną Bliźniąt są piękne, zdrowe i lśniące włosy!

Rak

Rak ceni towarzystwo innych, ma umiejętność zjednywania sobie ludzi, ceni także ich bliskość i przywiązanie. Między innymi dlatego każda osoba spod znaku Raka może się pochwalić zniewalającą klatką piersiową, do której każdy chce się przytulić.

Lew

Obdarzony niewyczerpalną energią i radością życia Lew może pochwalić się zniewalającym spojrzeniem, które wyraża więcej niż tysiąc słów. Wystarczy, że spojrzysz w oczy Lwa i już wiesz, że będziesz miał zapewnioną dobrą energię na cały dzień!

Panna

Panny są bardzo błyskotliwe, kreatywne, nie dają się wciągnąć w niewygodne konwenanse. Nie będzie dla nikogo zaskoczeniem fakt, że każda Panna może pochwalić się wyjątkowym intelektem! Mózg jest najbardziej seksownym organem każdej Panny.

Waga

Każda waga może poszczycić się aksamitnie gładką skórą i to bez używania drogich kosmetyków. Dotyk Wagi doprowadzi cię do szaleństwa!

Skorpion

Osoby, kryjące się pod znakiem Skorpiona kochają aktywność. Zarysowana talia, a także płaski i umięśniony brzuch– to powód do zazdrości wielu ludzi.

Strzelec

Kochający wolność Strzelec łamie wszelkie konwenanse, a jego usta doprowadzają do rozkoszy każdego, kogo dotkną. Pocałunek ze Strzelcem będzie niezapomnianym przeżyciem! 🙂

Koziorożec

Koziorożec jest postrzegany jako perfekcjonista. Dba o formę fizyczną, a jego najseksowniejszą częścią ciała jest pupa, której wielu mu zazdrości.

Wodnik

Wodnik może pochwalić się smukłą szyją i ładnym dekoltem. Każdy, kto ma ten znak zodiaku, powinien podkreślać te seksowne części ciała.

Ryby

Niezaprzeczalnym atutem każdej Ryby są rozkoszne dołeczki w policzkach. Kto byłby w stanie się im oprzeć? Dodają uroku i nienachalnego wdzięku każdej Rybie! 🙂

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku

Baran zniewala pięknym uśmiechem.

znaki zodiaku

Pocałunek Strzelca z pewnością będzie niezapomniany.

znaki zodiaku

Skorpion posiada umięśniony brzuch, od którego nie można oderwać wzroku!

znaki zodiaku

Każdy Lew ma nieziemskie spojrzenie i trudno oderwać od niego wzrok.

znaki zodiaku

Wodnik zachwyca piękną i smukłą szyją i równie zniewalającym dekoktem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ile zarobili producenci serialu „Ucho Prezesa”? Wcale nie tak dużo
  2. Ślub syna był dla jego mamy motywacją. Przeszła spektakularną metamorfozę, wygląda cudownie
  3. Zdradzony mąż postanowił zemścić się na kochanku żony w najgorszy sposób. Przed drzwiami zostawił mu specjalną przesyłkę
  4. Mama była uzależniona od operacji plastycznych. Namówiła na nie córkę, a dziś wyglądają jak bliźniaczki
  5. Do szamponu dodała trochę sody oczyszczonej. Nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła, gdy spojrzała w lustro
  6. Fatalne doniesienia o Agnieszce Woźniak-Starak. Konieczna była pomoc specjalisty