Znaki zodiaku, które są niezwykle wyuzdane. Te 4 znaki to czysty ogień i nie każdy będzie w stanie dopasować się do ich temperamentu. Są gorące, odważne, kochają zabawę, nie znoszą nudy i nie uznają kompromisów. Mają głowy pełne pomysłów, które z przyjemnością zrealizują niemal wszędzie!

Te znaki zodiaku nie mają żadnych zahamowań. Mogą zawstydzić każdego, nawet najbardziej doświadczonego partnera. Nigdy nie wiadomo, czego się po nich spodziewać, możesz być jednak pewna, że trudno sprostać ich oczekiwaniom. Koniecznie sprawdź, które cztery znaki są niezwykle ogniste!

Znaki zodiaku, które są niezwykle wyuzdane

znaki zodiaku
Агзам Гайсин, pixabay.com

Wodnik

Fantazje Wodnika zawstydzą nawet najodważniejszych. Ten znak chętnie uwodzi, eksperymentuje, poszukuje nowych partnerów, nie zgadza się na klasykę i nie wie co to skromność. Wodniki kochają nowe wyzwania, zawsze dominują i nie znoszą nudy. Trudno ugasić ogień, który w nich płonie. Ostatnie słowo musi należeć do nich, a na szalone pomysły wpadają nawet w miejscach publicznych. 

znaki zodiaku
Агзам Гайсин, pixabay.com

Waga

Każdy, kto bliżej poznał Wagę, wie, że drzemie w niej prawdziwa bestia. Mają sto pomysłów na minutę, znają wszystkie pozycje i chętnie pokażą je partnerowi. Potrafią oddać się namiętności niezależnie od miejsca i czasu, a swoje fantazje realizują bez mrugnięcia okiem. Zawsze głośno powiedzą, na co mają ochotę i tego samego oczekują od partnera.

 

znaki zodiaku
Агзам Гайсин, pixabay.com

Koziorożec

Koziorożce kochają szaleństwo, mają mnóstwo pomysłów i każdy z nich chcą wypróbować. Uwielbiają odważne stroje, gadżety, eksperymenty i prowokacje. Są bezpruderyjne, rozpalają się do czerwoności, a ich apetyt trudno zaspokoić. Nie mają żadnych zahamowań, dlatego spróbują wszystkiego, co im zaproponujesz, ale same też wykazują się ogromną inwencją.

znaki zodiaku
Агзам Гайсин, pixabay.com

Strzelec

Choć na pozór zdystansowane i racjonalne, to tak naprawdę są niezwykle kreatywne i gorące. Jeśli chodzi o sprawy łóżkowe, to najbardziej boją się nudy i rutyny, dlatego kochają wymyślać nowe zabawy, przebieranki i sposoby na uwodzenie partnera. Mają duże doświadczenie i wiedzą, czym rozgrzać każdego, z kim znajdą się w ustronnym miejscu. W ciągu dnia godzinami rozmyślają o tym, co mają ochotę zrobić w sypialni, a gdy już się tam znajdą zaskoczą każdego, nawet wieloletniego partnera.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kupił karkówkę z dziwną kulą w środku. Prawda wywołuje mdłości
  2. Wieczór panieński tej informatyczki był wyjątkowy. Świętowała go… z kolegami z pracy
  3. Mają trójkę dzieci i żyją z zasiłku. „Praca nie jest dla nas”
  4. Mama karmiła piersią w samolocie. Usłyszała, że „kradnie cudzych facetów”
  5. Jego żona wieczorami była strasznie zmęczona. Dopiero, kiedy mąż zobaczył nagranie, cała prawda wyszła na jaw
  6. Był gwiazdą seriali emitowanych na TVP i Polsacie. Aktor przegrał walkę ze śmiertelną chorobą
Poprzedni artykułMama księcia Filipa cierpiała na schizofrenię, wyrzekła się dzieci i została zakonnicą. Nieznane fakty
Następny artykułKot była tak maleńki, że wyglądem przypominał mysz. Znaleźli ją pod drzwiami
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.