Znaki zodiaku nie kłamią. Horoskop potrafi być bezlitosny, a moment, w którym przyszliśmy na świat, może już na zawsze określić naszą osobowość. Niestety niektóre z przypisanych nam cech charakteru, mogą utrudnić funkcjonowanie. Sprawdź, z kim lepiej nie wchodzić w miłosne relacje.

Przepłakane noce, głuchy telefon i ciągłe awantury? Która z nas tego nie przeżyła. Choć mówi się, że wina leży zawsze po obu stronach, niektórzy ludzie zwyczajnie nie są stworzeni do relacji z drugim człowiekiem. Te znaki zodiaku to dla większości z nas naprawdę fatalni partnerzy! 

Jakie znaki zodiaku to najgorsi partnerzy?

Najgorsi partnerzy to takie znaki zodiaku jak Baran, Skorpion i Bliźnięta. Jeżeli jesteś ciekawa dlaczego, już tłumaczymy! 

Bliźnięta 

Mężczyzna spod znaku Bliźniąt to urodzony flirciarz i uwodziciel, który z początku może wydać się niesamowicie otwartą i przyjacielską osobą. Nie daj się jednak zwieść! Kobiety łatwo wpadają w jego sidła i ulegają jego urokowi. Bliźnięta szukają nowych wrażeń i są niezwykle lekkomyślne. Tego faceta najlepiej nie odstępować na krok, lub dla własnego dobra trzymać całkowicie na dystans. 

Skorpion

Niektóre znaki zodiaku mają przypisane naprawdę okropne cechy. Niewątpliwie horoskop nie oszczędził Skorpiona. Według gwiazd Skorpion to człowiek o dwóch twarzach. Jest jednocześnie zaborczy i zdystansowany. Ten facet ma naprawdę spory problem z wyrażaniem swoich emocji, ale chce, żebyś była tylko jego! Skorpion chce dominować w związku, a żeby mieć władzę nad swoją partnerką jest gotowy posunąć się nawet do manipulacji i kłamstw! 

Baran 

Baran to urodziny władca i uparciuch. Uwielbia się kłócić i jest niezwykle wybuchowy. Co więcej, sprzeczki z nim nie mają najmniejszego sensu! Mężczyzna spod znaku Barana uważa, że zawsze wie najlepiej i nie dopuszcza do siebie żadnego sprzeciwu. Ten facet chce za wszelką cenę osiągnąć wyznaczony cel. Na początku może więc sprawiać wrażenie niezwykle zaangażowanego, jednak nigdy nie wiadomo kiedy to się skończy. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku
Fot. MiraCosic, Pixabay

Astrologia to potężna dziedzina! Znaki zodiaku, które zostały nam przypisane, wiele o nas mówią. 

znaki zodiaku
Fot. Kelly Sikkema, Unsplash

Czasami lepiej uniknąć złamanego serca.

znaki zodiaku
Fot. Soulseeker – Creative Photography, Unsplash

Mimo że z początku mężczyzna może wydawać nam się idealnym partnerem, zawsze lepiej dokładniej mu się przyjrzeć. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najczęstsze objawy kobiecych nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Nie żyje uczestnik popularnego reality-show. Polak miał jedynie 29 lat
  3. Beata Tyszkiewicz zakończyła karierę. Córka potwierdziła smutne doniesienia
  4. Gwiazda TVN jest w ciąży. Pokazała się z bardzo dużym brzuszkiem
  5. Przykro patrzeć na Dagmarę w żałobie. Nie żyje najważniejsza dla niej osoba

źródło. se.pl

Poprzedni artykułIle zarabiają uczestnicy i jurorzy ”Tańca z gwiazdami”? Rekordzistka może kupić auto za jeden odcinek
Następny artykułPies zrozumiał, że został adoptowany. Niezwykły film podbija serca internautów
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.