Znaki zodiaku determinują wiele naszych cech, także inteligencję. Wymienione niżej znaki bez trudu rozwikłają każdą zagadkę i mogą pochwalić się ogromnymi zasobami wiedzy. Potrafią obliczyć wszystko w pamięci, a do tego pamiętają prawie wszystko, co zdarzyło im się usłyszeć! Jesteś wśród nich? 

Te trzy znaki zodiaku są niesamowicie błyskotliwe i sprytne, a ich mądrość sprawia, że obronną ręką wychodzą z najtrudniejszych sytuacji. Łatwo zdobywają wiedzę oraz zauważają najdrobniejsze szczegóły, dlatego nie da się ich oszukać. To wymagający rozmówcy, których nie zadowoli dialog o pogodzie.

Najmądrzejsze znaki zodiaku

Wodnik

Zanim podejmie decyzję, dokładnie rozważy wszystkie za i przeciw. Wodnik jest oczytany, pomysłowy i nie da się go zaskoczyć. Świetnie radzi sobie w nowych sytuacjach, a stres działa na niego nadzwyczaj motywująco. Ma najlepsze pomysły i rozumie ludzi, dlatego uznawany jest za idealnego lidera. Wyróżnia go to, że odważne kroczy przez świat i zbiera cenne doświadczenie, które później chętnie wykorzystuje.

Koziorożec

Koziorożec to analityczny umysł i artystyczna dusza w jednym. Nie tylko radzi sobie ze skomplikowanymi zadaniami, ale ma też cenny dar tworzenia. Twardo stąpa po ziemi, nie popełnia gaf i jest fantastycznie zorganizowany. Wszelkie niepowodzenia są dla niego lekcją, z której czerpie garściami. Jakby tego było mało, wszyscy zazdroszczą mu ogromnej charyzmy i umiejętności przekonywania innych do swoich racji.

  1. Po porodzie spojrzała na zdjęcie USG i pobladła. Nie mogła uwierzyć, co widzi
  2. Nie było innego wyboru. Od 1 czerwca zostanie jednak wprowadzone nowe obostrzenie
  3. Biedronka wprowadziła do oferty prawdziwy hit. Cena naprawdę zachęcająca, trzeba się spieszyć

Ryby 

Ryby, czyli mieszkanka najlepszych cech. Mają umysł ostry jak brzytwa, silną osobowość i przenikliwy wzrok, który pozwala im już na pierwszy rzut oka bezbłędnie ocenić inne osoby. Do tego z rozsądkiem podchodzą do życia i nie pozwalają sobą manipulować. Wszystko to sprawia, że w przyszłości mają szansę na wielkie pieniądze i silną pozycję zawodową.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku
fot. Javier Sierra, unsplash.com

Trzy wybitne znaki zodiaku zdobywają wiedzę z prędkością światła.

znaki zodiaku
fot. Kevin Lehtla, unsplash.com

Bez trudu potrafią rozwikłać najtrudniejsze zagadki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Poważny wypadek na Mazowszu. Cztery osoby ranne, droga zablokowana
  2. Są oficjalne wytyczne na wakacje. Trudno sobie wyobrazić, ogromne rozczarowanie
  3. Para młoda razem z gośćmi weselnymi zginęła na miejscu. Tragedia chwilę po ślubie
  4. Na obrazku chowa się kot. Test na spostrzegawczość przerasta aż 99% osób, widzisz go?
  5. Lojalny kundelek przez trzy miesiące czekał na pana w szpitalu. Prawda była jednak bolesna
  6. Ministerstwo Zdrowia przekazało tragiczne dane chwilę przed zniesieniem obostrzeń. Kolejne zgony
Poprzedni artykułKrem do twarzy z aloesem – jaki wybrać? Na co zwrócić uwagę?
Następny artykułPodkład do skóry suchej – który wybrać? Czego szukać?
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.